Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

705 miejsce

Kamerzysta na weselu – za, czy przeciw?

Organizacja ślubu własnego, czy swoich dzieci wymaga skutecznego i zdecydowanego planowania.

 / Fot. http://www.wesele-slub.com/Wiele formalności, mnóstwo spraw organizacyjnych dotyczących wynajęcia lokalu, czy profesjonalistów zajmujących się konkretnymi dziedzinami sprawia, że planowanie rozpocząć trzeba na długo przed terminem imprezy weselnej. Jednym z dylematów przed którymi staje młoda para jest też odpowiedź na pytanie – kamerzysta na weselu – tak, czy nie.

Sposób na upamiętnienie wyjątkowych chwil


Argumentem przemawiającym za wynajęciem kamerzysty z pewnością jest ten mówiący o upamiętnieniu jedynych w swoim rodzaju, niezapomnianych chwil. Jednak warto pamiętać o tym, że źle wybrany kamerzysta sprawić może nieprzyjemną niespodziankę w postaci kiepskiego i pozbawionego emocji filmu ze ślubu i wesela. Ważne zatem, by postawić na najlepszego w swojej branży specjalistę, który potrafi oddać wyjątkowe emocje panujące w tym wspaniałym dla Państwa Młodych i ich gości dniu.

Obciach, czy hit?
 / Fot. http://www.wesele-slub.com/

Choć kamera na ślubie od jakiegoś czasu postrzegana jest za szczyt obciachu, jest jeszcze wiele par, które decydują się na wynajęcie profesjonalisty. Podkreślić jednak należy, iż musi być to rzeczywisty znawca tematyki weselnej, który nie tylko potrafi stać za kamerą, ale i pokazać wszystko to co działo się w trakcie imprezy z polotem i pomysłem. Jeśli traficie na kamerzystę – amatora, możecie spodziewać się kiczu w czystej postaci. Aby uniknąć filmu, w którym zaserwowane zostaną wam wstawki typu grafik w postaci gołąbków, serduszek, czy kwiatków lub (a może, i) katastrofalnie dobranej muzyki, postawcie na wybór profesjonalisty. Skąd takiego wziąć? To proste. W Internecie istnieje wiele profesjonalnych stron skupiających specjalistów z różnych branż, w tym i wideofilmowania. Znajdziesz tam najlepsze firmy w branży ślubnej, przeczytasz opinie Klientów, którzy mieli okazję skorzystać z usług takiej, czy innej firmy, podzielisz się swoimi uwagami, etc.
Dzięki temu szanse na znalezienie profesjonalnego kamerzysty wzrastają diametralnie, tym samym zyskujecie pewność, że wasz film z wesela będzie rzeczywiście niecodzienną i ciekawą pamiątką, której nie będziecie wstydzić się przed znajomymi i która nie będzie kurzyć się gdzieś głęboko w szafie, czy na strychu, leżąc w niełasce i zapomnieniu.

 / Fot. http://www.wesele-slub.com/Profesjonalny kamerzysta równa się profesjonalny film

Wybierając kamerzystę weselnego warto wiedzieć, iż do lamusa odchodzą filmy dokumentujące całe fragmenty wesela, od których najczęściej wieje nudą. Niewiele jest już osób, które chcą oglądać filmy na których pokazywane są jota w jotę wszystkie tańce i zabawy, jakie odbyły się na przyjęciu. Dziś coraz częściej kamerzyści decydują się na nakręcenie swoistych teledysków, które dokumentują najważniejsze jedynie chwile, pokazując je w sposób wybiórczy, a przez to niezwykle ciekawy. Dobry film weselny nie musi być długi, by ujął to, co najważniejsze, najzabawniejsze i najbardziej wzruszające. I choć jest to wymagająca sztuka, dobry kamerzysta potrafi zrobić to bez problemu. Aby przekonać się wcześniej o umiejętnościach wybranego przez siebie kamerzysty, możecie poprosić go o portfolio. Podobnie jak w przypadku weselnego fotografa, efekt jego prac musi przypaść wam do gustu, w przeciwnym wypadku będziecie niezadowoleni i ze swojego filmu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Remake-studio.pl - profesjonaliści pracujący na najwyższej klasiy sprzęcie (nagrywanie z roninem, lustrzanki, dron). Moim zdaniem najlepiej sprawdza się pakiet łączony (np. 2 operatorów + kamerzysta).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.