Facebook Google+ Twitter

"Kamienie na szaniec" Roberta Glińskiego w marcu 2014 r. Zwiastun

Robert Gliński przeniósł na ekran kultową opowieść o "Alku", "Rudym" i "Zośce" – "Kamienie na szaniec". Pojawił się pierwszy zwiastun teaserowy wyczekiwanej, jednej z najważniejszych produkcji filmowych. Jej premiera odbędzie się w 2014 r.

Bohaterowie W ekranizacji powieści Aleksandra Kamińskiego "Kamienie na szaniec" w rolach głównych wystąpili debiutanci. "Rudego" zagrał Tomasz Ziętek, "Zośkę" sportretował Marcel Sabat, a "Alka" – Kamil Szeptycki. Partnerują im gwiazdy polskiego kina: Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Andrzej Chyra, Marian Dziędziel, Olgierd Łukaszewicz, Krzysztof Globisz i Wojciech Zieliński.

Reżyseruje film Robert Gliński, twórca "Wszystko, co najważniejsze" i "Cześć, Tereska". Za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Paweł Edelman.
Czytaj także: Robert Gliński rozpoczął zdjęcia do filmu "Kamienie na szaniec"

Czytaj także: Robert Gliński zakończył zdjęcia do filmu "Kamienie na szaniec"

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa podsumowująca produkcję. Dziś pojawił się pierwszy zwiastun teaserowy ekranizacji. Filmowa adaptacja powieści "Kamienie na szaniec" do kin trafi w marcu 2014 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jestem bardzo ciekaw tego filmu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adrianno, dziękuję za wiadomość. Jestem bardzo ciekawa tego filmu, no ale trzeba uzbroić się w cierpliwość jeszcze trochę poczekać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.