Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25750 miejsce

Kamienna Góra. Spotkania z pisarzami i książkowe atrakcje!

Cała Polska czyta! Tak w dużych, jak i mniejszych polskich miastach, hucznie będzie obchodzony Światowy Dzień Książki.

 / Fot. Materiały prasowe: Księgarnia AtenaW najbliższą niedzielę, 22.04, w przededniu Światowego Dnia Książki, w kamiennogórskim Muzeum odbędzie się impreza dla dzieci. Spotkanie poprowadzą autorki literatury dla dzieci i młodzieży. Mali czytelnicy mogą liczyć na drobne upominki od organizatorów. Również w niedzielę, o 17 na placu przed Muzeum odbędzie się "Flash-mob", 5 minut dla książki.

W poniedziałek 23.04 odbędzie się na kamiennogórskim Rynku impreza
"Pisarze czytają Kamiennogórzanom". To doskonała okazja, by spotkać się z pisarzami: Moniką Szwają, Agnieszką Lingas-Łoniewską, Anną Zgierun–Łaciną, Agnieszką Gil, Magdaleną Kordel, Sławomirą Klijanowicz–Marciniec, Konradem Staszewskim, Janem Mostowikiem, Hannibalem Smoke, czy Władysławem Krupą.

Po spotkaniach można będzie wymienić się książkami lub nabyć nowe pozycje - zarówno dla dzieci, jak i dorosłych za symboliczną złotówkę. W trakcie trwania imprez, odbędą się konkursy plastyczne dla dzieci. Organizator - księgarnia Atena zapewnia, że atrakcji i niespodzianek, dla nikogo nie zabraknie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jan Mostowik
  • Jan Mostowik
  • 20.04.2012 21:06

Pani Justyno!

Dziękuję! Proszę nie zapominać o Kamiennej Górze, to warte upowszechniania i wsparci medialnego. Gdyby więcej księgarni działało w ten sposób być może literatura byłaby bardziej popularna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.