Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12045 miejsce

Kamil Bednarek i Dawid Bratko - gwiazdy wyszukiwarki

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-10-04 11:25

Czyje nazwisko jest najczęściej wklepywane w wyszukiwarkę? Jak twierdzi serwis 123people, w Polsce wcale nie są to znani celebryci. Szukamy raczej informacji o tych, którzy dopiero wybijają się w jakiejś dziedzinie.

Dawid Bratko - zdjęcie. / Fot. Express IlustrowanyW USA czy w Hiszpanii niekwestionowanym liderem jest Justin Bieber, a w Polsce najczęściej wyszukiwaną osobą publiczną w ostatnim miesiącu był Kamil Bednarek, 19-latek, który zachwycił swoim głosem całą Polskę w programie „Mam Talent“ oraz Dawid Bratko - największy dystrybutor dopalaczy w Polsce.

Badanie przeprowadziła we wrześniu "123people" - internetowa wyszukiwarka osób. Sprawdziła jakich celebrytów użytkownicy wyszukują najczęściej w poszczególnych krajach.

Pierwsza dziesiątka osób wyszukiwanych na 123people.pl we wrześniu:

Kamil Bednarek – 19-latek z miejscowości Brzeg w Opolskim, który zasłynął występem w eliminacjach do programu „Mam Talent”. Kamil ma własny zespół reggae – StarGuardMuffin i planuje zostać zawodowym żołnierzem.
Dawid Bratko – 23-latek z Łodzi, który zbił fortunę na sprzedaży dopalaczy – kontrowersyjnych środków stymulujących, które mimo swojej szkodliwości, są w Polsce legalne.
Ewa Tułacz – modelka i prezenterka telewizyjna, prowadząca program „Wielka Wygrana” i „Wygraj teraz” w TV Polsat.
Joanna Samborska - autorka książki „Musisz jeść, aby schudnąć” oraz „65 lat bez zmarszczki” , kobieta, która „w wieku 65 lat nosi bikini, dobrze się w nim czuje i chce dzielić się tą wiedzą z innymi”
Janusz Palikot – przedsiębiorca, poseł na Sejm, bloger, kontrowersyjny działacz Platformy Obywatelskiej.
George Michael – brytyjski muzyk, były lider zespołu Wham, autor takich przebojów jak „Careless Whisper” czy „Faith”
Piotr Lisiecki – 17-latek, który wystąpił w eliminacjach programu „Mam Talent”, śpiewając piosenki z repertuaru lat 60. Kuba Wojewódzki powiedział o nim: „To już trzecia edycja Mam Talent i nie mieliśmy jeszcze takiego przypadku”.
Anna Kalata – polityk, przedsiębiorca, ekonomistka, minister pracy w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Zaistniała jako bohaterka prasy kolorowej po tym, jak schudła 38 kilogramów i wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”.
Paula Marciniak – początkująca piosenkarka, która pozowała nago do sesji w ostatnim numerze CKM.

Ilona Grzywińska

Dawid Bratko - łódzki król dopalaczy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.