Facebook Google+ Twitter

Kamil Durczok: Jarosław Kaczyński jest mistrzem partyjnych gier

"Jeżeli Zbigniew Ziobro zdecydowałby się wrócić do PiS, to po roku byłby kompletnie zmarginalizowany" - powiedział Kamil Durczok w rozmowie z Jarosławem Kuźniarem.

 / Fot. PAP/Tomasz GzellZdaniem Durczoka, Kaczyński fantastycznie rozegrał sprawę ze Zbigniewem Ziobrą. W ocenie dziennikarza, w ten sposób prezes PiS osiągnął dwa cele: po pierwsze publicznie jako pierwszy wyciągnął rękę do swojego konkurenta politycznego na prawicy. Po drugie pokazał, że to on rozdaje karty w tym układzie. "Kaczyński wyrzucił go, a teraz zaprasza go do powrotu" - mówił Durczok.

W jego ocenie, jeżeli Ziobro zdecyduje się na powrót do PiS, to Kaczyński go zniszczy: "Jarosław Kaczyński jest mistrzem partyjnych gier. W tym elemencie mało kto może się z nim równać" - chwalił prezesa Prawa i Sprawiedliwości Durczok.

Durczok uważa, że prezesowi PiS najbardziej zależy na powrocie do partii zaplecza Solidarnej Polski. Im bliżej będą wybory do europarlamentu, tym politycy drugiego planu Solidarnej Polski będą coraz bardziej zastanawiać się nad odejściem do PiS - ocenił dziennikarz TVN.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

Mirka
  • Mirka
  • 23.04.2012 15:39

W Sierpniu marsz który się odbędzie, powinien przypieczętować ,odejście obłąkanego rządu Tuska. Ja mu życzę na 55 urodziny ,żeby miał świadomość że jest zdrajcą i to do końca życia!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ad Rem
  • Ad Rem
  • 23.04.2012 15:06

No tak .... mistrzem gierek , tylko ma problemy z wygraniem .

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 23.04.2012 13:46

Ty red potrafisz coś innego niż tylko obrażać ludzi,chodzisz na te marsze organizowane przez twojego guru i pojebało sie w główce.Oj mamusia żle wychowała tępego synusia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 23.04.2012 13:38

@ tomek - jesteś zwykły bezwonny dupek ,piszesz nawet już sam ciulu, nie wiesz co pisać - piszesz byle opluć ....ciulu ,piszesz jak obłąkany, ile ci płacą??

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 23.04.2012 13:30

Jaro Zbawiciel to wyrafinowany konus.Po trupach do celu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kamila
  • Kamila
  • 23.04.2012 13:24

Wydawał mi się kiedyś ten facet bardzo mądry ,ale gdy przeszedł do TVN ,zmieniłam zdanie .... to zwykły gnojek,tak pluć na patriotów no ......

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maria Wolniak
  • Maria Wolniak
  • 23.04.2012 12:52

panie Durczok pan taki pierdołami się zajmuje. MyślaŁAM , ZE PAN MA KLASĘ ale niestety jest pan zwykłym karierowiczem. Dziwię się ,z e ma pan zdrowie na pana miijscu modliłabym się o to , by nie było nawrotu choroby a nie podlizywać sie Tuskowi. Jest jednak pan żałosny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mix
  • Mix
  • 23.04.2012 12:20

TVN jest dla małp - lub matołów o małym ilorazie IQ......

Komentarz został ukrytyrozwiń
dr.
  • dr.
  • 23.04.2012 11:43

Pan Premier Kaczyński ma klasę polityczną, nie daje za wygraną PO i dobrze robi , platforma to plaga dla Polski odkąd rządzi w tym kraju nie da się normalnie żyć. ! Ci którzy głosowali na PO : odpowiedzcie sb na pytanie ...jesteście zadowoleni ? ...z tego co robi rzad Tuska....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zuzia Dyndała.
  • Zuzia Dyndała.
  • 23.04.2012 11:43

Już teraz Pan Ziobro tak jak i Pan Panie Kamilu dla Wielu jest (sł.L.M. pan jest zerem).