1055 miejsce

Kamil Glik zdobywa pierwszego gola dla Monaco

Kamil Glik zdobył pierwszego gola dla Monaco, które rozgromiło na wyjeździe Lille OSC aż 4:1.

/ Fot. Паршин ДмитрийAS Monaco - nowy klub Kamila Glika pierwszą bramkę w spotkaniu z Lille OSC zdobył już w 2. minucie. Wówczas skutecznie w światło bramki rywali strzelił Djibril Sidibe. Piętnaście minut później monakijski klub znowu świętował zdobycie gola - tym razem punktował Traore.

Druga odsłona spotkania była tak samo dobra co pierwsza. Zespół występujący we francuskiej lidze już w 2. minucie wpakował po raz kolejny piłkę do siatki rywali - na listę strzelców wpisał się Fabinho. Kamil Glik także dołożył swoją "cegiełkę" do zwycięstwa drużyny - 20 minut przed końcowym gwizdkiem trafił strzałem głową, a bramkarz Lille był bezradny.

Dla drużyny przeciwnej honorowego gola zdobył w ostatniej minucie meczu Julian Palmieri.