Facebook Google+ Twitter

Kamil Sipowicz o Tusku: Miał najlepszą trawkę w mieście

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-09-29 09:34

Partner Kory Jackowskiej w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" przyznaje, że jest rozczarowany brakiem działania Donalda Tuska w sprawie legalizacji marihuany. Zwłaszcza, że... premier sam palił "trawkę".

 / Fot. www.premier.gov.pl"Byłem rozczarowany. Akurat po nim mogłem spodziewać się czegoś innego" - mówi Sipowicz, który wcześniej popierał Donalda Tuska w kampanii wyborczej.

"Donald Tusk palił marihuanę, a jego pokój w akademiku znany był z tego, że chłopaki mieli najlepszą trawę w mieście! On doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to żadna trucizna" - mówi.

Dodaje, że premier jest liberalny tylko w przypadku alkoholu i doprowadził do całkowitej jego liberalizacji. "Alkohol dostępny jest wszędzie, w każdej ilości, a 300 osób utonęło w tym roku, z czego 90 proc. po alkoholu. Jednocześnie za 0,1 grama facet siedzi w więzieniu! To jest chore".

W lipcu Sipowicz przypomniał na swoim blogu dawne spotkania u Jana Pospieszalskiego, na których również palono marihuanę. Była to reakcja na wywiad z Pospieszalskim w "Do Rzeczy", w którym padły ostre słowa pod adresem partnera Kory.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Jacy konsumenci, taki naród.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.09.2013 19:51

Ja równiez pana pozdrawiam. Proszę czekać. Niebawem się pojawią.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukasz Brzezicki :cyt: " Przecież to są wiadomości z Polski. Teraz to rzeczywiście pana nie rozumiem"
Cóż, jeżeli W24 ma zdążać w kierunku mediów typu " Fakt" , "Życie na gorąco" itp.. to ma Pan rację . To są wiadomości z Polski,zdaniem Pana BARDZO ważne, niepasujące do innych bardziej "lekkich" działów. Z obawą czekam więc na Pana kolejne gorące newsy prosto z Polski
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy pan Sipowicz był badany przed wywiadem ? Wiadomo że od lat jest konsumentem nie tylko marihuany.
Panie Łukaszu .....jedna pani drugiej pani pożyczyła dundla :)
Przedruki ciekawych tekstów z przyjemnością czytam a ten fragment komu i czemu ma służyć ?
Sipowicz nie powiedział nic nowego . Jest zły na Tuska od
roku . Domaga się depenalizacji dla posiadaczy narkotyków . Jest tym [ razem z Korą] żywo zainteresowany .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście że wkleić, jak się mówi A to trzeba powiedzieć i B.
Swoja drogą, w każdym mieście z łatwością można odnaleźć żuli pijaków i ćpunów. Ale media nimi się nie interesują. Bo problemy alkoholizmu i narkomani nikogo nie obchodzi. Aby zasłużyć na uwagę mediów trzeba kogoś bzyknąć (żeby nie napisać niecenzuralnie).

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.09.2013 13:16

Nawet zdjęcia Tuska-hipisa można odnaleźć w sieci :) (zastanawiałem się, czy wkleić)

Komentarz został ukrytyrozwiń

czuję że to odgrzane kotlety, tylko przez kogo i w jakim celu. o tym, że Tusku chlał i ćpał za młodu wiadomo nie od dzisiaj, nawet wybiórcza o tym wspominała. zastanawiać może, w kontekście tego tekstu, jak opozycjonista ścigany przez komunę dostał miejsce w akademiku, mieszkając w tym samym mieście? Czyżby go rodzina z domu wyrzuciła?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.09.2013 12:19

Przecież to są wiadomości z Polski. Teraz to rzeczywiście pana nie rozumiem.

"Rzepa" rozmawiała w weekend również z Robertem "premierem" Górskim, który mówi, że jego program ściągnięto z anteny, bo naśmiewał się z premiera. Co nie do końca jest prawdą. Na miejsce "Kabaretowego Klubu Dwójki" wprowadzono "Dzięki Bogu już weekend". To program na żywo, co tydzień prowadzony przez inny kabaret. Górski mówi w wywiadzie, że najbliższy termin, kiedy będzie można zobaczyć "premiera" na scenie to kabaretowa Noc Listopadowa w TVP. Zapomniał dodać, że w "DBjW" pojawia się w nim cyklicznie. Zawsze jako "pan premier", zawsze "harata w gałę". Ostatnio dwa tyg. temu. Mimo wszystko uważa, że to za mało. Ma prawo. Ale - jak pan widzi - decyzję władz TVP przełożył na politykę. Gdzieś pomiędzy wersetami można wyczytać "wina Tuska".

Pewnie dlatego "Rzepa" z nim rozmawia. Choć z wywiadu przebija się również temat książki "Jak zostałem premierem". Ale to wcale nie jest reklama, skądże.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grzybki w piwnicy i sok pomarańczowy ze Stanów, to inna epoka. Coś tam jednak zawsze zostawało.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak widzę, nie za bardzo Pan zrozumiał mój zarzut. Nie dotyczył fragmentu, lecz istoty sprawy. Jeszcze raz: Czy taka rozmowa zasługuje na miano lidera "Wiadomości z Polski" ?
I wiem, na czym polega wywiad. W jego treści zawsze znajdziemy osobiste opinie, do których każdy ma prawo . Pan Sipowicz, znany głownie z bycia partnerem Kory i wspieraniu legalizacji trawki nie jest wyrocznią .
W tym przypadku widać, że jest tak intensywnie lansowany, bo "wcześniej popierał Donalda Tuska w kampanii wyborczej" , a teraz zmienił zdanie.
Czyli wkraczamy w politykę. Mam nadzieję, że PIERWSZA strona "Wiadomości z Polski" nie zostanie zdominowana przez kolejne złote myśli ludzi niezadowolonych z: Tuska/ Kaczyńskiego/Pieronka/Rostowskiego/Palikota i Bóg jeszcze raczy wiedzieć kogo.

Pan o godz 11,03 jasno określił swój punkt widzenia. Proszę jednak, by nie przekuwał go na wywiad z samym sobą i nie umieszczał na 1 stronie "Wiadomości z Polski"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.