Facebook Google+ Twitter

Kamil Stoch: Chciałbym zdobyć wszystko, co jest do zdobycia

Kamil Stoch obecnie przebywa w Nowym Jorku, gdzie spotkał się ze swoimi kibicami. Skoczek przyznał, że takie spotkania dodają mu dodatkowej motywacji.

 / Fot. DrabikPanyKamil Stoch dostał zaproszenie od Polish and Slavic Federal Credit Union i polskiej Polonii zamieszkującej Nowy Jork. Skoczek z Zębu miał okazję do indywidualnych rozmów z fanami - pozował do wielu zdjęć, udzielał wywiadów czy też rozdawał autografy. Kibice nie kryli entuzjazmu i podziwu - w rozmowach życzyli Polakowi przede wszystkim dalszych sukcesów i dużo zdrowia.

"Dla mnie są to bardzo miłe spotkania. Dają mi dużo pozytywnej energii i mogę ją później wykorzystywać podczas zmagań na skoczni" - powiedział Stoch.

Kamil zaznaczył, że w sporcie zdobył już sporo, ale stawia sobie kolejne cele bo zawsze można zdobyć więcej. "Lubię sobie stawiać nowe cele, nowe wyzwania. Mam ich oczywiście jeszcze sporo. Przede wszystkim chcę jednak dalej się tym bawić, cieszyć. Jeśli jest radość z tego co robimy, to i sukcesy wcześniej czy później przyjdą" - dodał.

Z Polonią w ubiegłych latach spotykały się wielkie gwiazdy, takie jak: Justyna Kowalczyk, Artur Szpilka czy Zbigniew Bródka. We wtorek na spotkanie z fanami z Nowego Jorku ma przybyć Krzysztof Głowacki, przed którym walka, w której będzie bronił tytułu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.