Facebook Google+ Twitter

Kamil Stoch w Teatrze Polskim

Kolejne zwycięstwo Kamila Stocha, chociaz już nie tak efektowne, przyniosło radość wielu Polakom. Wyrażali ją w sposób spontaniczny i zorganizowany. W mieszkaniach i poza domem. W różny sposób i w różnych miejscach.

Fotografia plakatu z programu przedstawienia / Fot. fot. Janusz BartkiewiczJak donosi mój prywatny korespondent z Warszawy, bywalec tamtejszych scen teatralnych, w dniu wczorajszym w Teatrze Polskim doszło do sympatycznego wielce eventu, aczkolwiek dotyczącego zdarzenia, które wprawdzie było oczekiwane, ale nie do końca pewne.
Otóż, około godz. 21:30, po zakończeniu spektaklu "Zemsta", w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego, kiedy już kurtyna zaczęła opadać, na scenie pozostał Daniel Olbrychski. Przez moment, na twarzy jego zagościła tajemnicza zaduma, a następnie, niespodziewanie dla licznie zgromadzonej publiczności, Daniel Olbrychski ogłosił, w swoim jak zawsze znakomitym stylu:
Ach i oooch, jak zwykle wygrał Kamil Stoch !

Ten sportowo - teatralny, bardzo zwięzły, komunikat wywołał lawinę braw. Przede wszystkim dla samego Kamila Stocha, ale też - myślę - i dla Pana Daniela, który, jako znany sympatyk - ba - fan sportu - nie mógł się powstrzymać, od ogłoszenia tej radosnej nowiny. O czym z przyjemnością, dzięki mojemu zaprzyjaźnionemu, prywatnemu, korespondentowi z Warszawy, donoszę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.