Facebook Google+ Twitter

Kamiński: Kaczyński minął się z prawdą, nie brał tabletek

Były polityk PiS, Michał Kamiński twierdzi, że Jarosław Kaczyński kłamał w wywiadzie, w którym przyznał się do brania leków. Zdaniem europosła, wątpliwości sądu, co do poczytalności prezesa PiS są na miejscu, bo ten sam stwierdził, że nie wiedział, co robi.

 / Fot. prezydent.pl/domena publ.Kamiński powiedział, że jako uczestnik kampanii nie miał przesłanek, by stwierdzić, że Kaczyński był niepoczytalny. "Prezes PiS jest jak mało kto poczytalny. Ma swój cel - tekę premiera. W tym wywiadzie po prostu minął się z prawdą." - stwierdził europoseł.

Kaczyński o badaniu stanu psychicznego: To komunistyczne metody


Przypomnijmy, że sam Jarosław Kaczyński ostro zareagował na sugestie, że Sąd Rejonowy w Warszawie, chce powołać dwóch biegłych, którzy sprawdzą jego kondycję psychiczną. Nazwał to "skandaliczną szykaną, nie mającą żadnych podstaw". Zarzucił też PO, że partia korzysta z komunistycznych metod.

Chodzi o proces, który prezesowi PiS wytoczył Janusz Kaczmarek, za nazwanie go "agentem śpiochem".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

vv
 • vv
 • 18.10.2011 00:54

chory psychicznie grubas?,ćpa?,chleje?,kłamca,zdrajca...,złodziej...,hipokryta,cynik,błazen,.. .?-plotkują studenci-to KONIEC jego kariery politycznej tak jak PJN-u.

Wg Tuska i Rostowskiego mieliśmy wejść w 2011 -ZAPEWNIALI i MYLILI SIĘ -tylko KACZYŃSKI TWIERDZIŁ ,że się MYLĄ,że to jest NIEREALNE ,że to tylko NIESPEŁNIONE OBIECANKI jak WSZYSTKIE POZOSTAŁE-jedynie najlepiej WYCHODZI IM POWIĘKSZANIE DŁUGU wzrosło w ciągu 4 lat DWUKROTNIE-ciekawe co będzie za 8 lat rządów Tuska????

mówią i piszą : Panie Donku - to pan jest winien temu BAJZLOWI - bo już ROK temu trzeba było odwołać GRABARZA(nie tylko). Ten rok został ZMARNOWANY bo panował BAŁAGAN,NIERÓBSTWO,PRZEKRĘTY,KRADZIEŻE, MACHLOJKI,ROSŁA KORUPCJA, ... .Dość OBIJANIA i nieprzeprowadzania przez 4 lata REFORM potrzebnych w POLSCE,dość w tępie GEOMETRYCZNYM powiększania DŁUGU,a tym samym ZADŁUŻANIA POLAKÓW na przyszłe pokolenia!!! DO roboty !!! ZA co pobieracie tak wysokie pobory???WIĘKSZOŚC ministrów "NIEUDACZNIKÓW" do WYMIANY. plotkują studenci -ĆPA? -to DINOZAURY PRL-u:Kalisz,Miler,Krasoń, ... robili złą KAMPANIĘ SLD-powinni być ROZLICZENI ,a może WYRZUCENI z SLD.Robią oni więcej ZŁA niż POŻYTKU.A BŁAZEN KALOSZ CHE,aby go PROSIĆ o PRZYWÓDZTWO-CZY BŁAZENADA????-TO PEWNY GWÓŻDŻ do trumny SLD.Lepiej WYŚLIJCIE GO ZA GRANICĘ NA PARADY LIZBIJEK I PEDAŁÓW . TEN ZDRAJCA UKŁADAŁ SIĘ WCZEŚNIEJ z POligłupem.WYROLOWALI PIEKARSKĄ. PREGRALIŚCIE PAJACE bo zachciało wam się WŁADZY za wszelką CENĘ -nawet krytykując OPOZYCJĘ,a nie rząd. POMYLILIŚCIE GRZĘDY-FAŁSZYWE PRZYDUPASY mieliście bronić praw robotniczych,a wam się ZACHCIAŁO WALCZYĆ przeciwko ludziom podpisując potajemnie PAKT z BOGACZMI (przedsiębiorcami). Zapomnieliście o podstawowych HASŁACH LEWICY-zamiast być opozycją wobec rządu i BRONIĆ SŁABSZYCH ... , to tylko KRYTYKOWALIŚCIE OPOZYCJĘ ,zapomnieliście o podstawowych haśłach lewicowych,a myśleliście TYLKO jak się DORWAĆ DO KORYTA i STOŁKÓW!!!! SLD epoki Leszka Millera i Józefa Oleksego to była nic innego jak tylko zwykła banda łobuzów. Był to gang politycznych oportunistów, którym chodziło wyłącznie o władzę i pieniądze i którzy - w gruncie rzeczy - nie mieli żadnych poglądów - pisze Wielomski.(Rosati,...,Arłukowicz,...). Prof. Adam Wielomski w swoim wpisie nazywa Palikota "wcielonym Antychrystem" i wypowiada mu wojnę.i całej tej bandzie wyszłej z piekielnej czeluści. To już nie jest spór partyjny czy polityczny. To wojna o być lub nie być Katolicyzmu Rzymskiego...".CZY mają rację?-mówią i piszą : Nauczyciele głosowaliście na OBIECANKI Tuska to teraz nie DZIWCIE się,że zostaliście "WYROLOWANI" przez rząd i samorząd. Kiedy się OPAMIĘTACIE?, "Całkowicie się zgadzam i popieram wypowiedź prezesa ZNP Sławomira Broniarza, edukacja dzieci i młodzieży jest bodaj najważniejszym obowiązkiem państwa i nie nie wolno jej komercjalizować jak wywóz śmieci. Powtórzę nieudolnie słowa pewnego średniowiecznego twórcy - "taką będziemy mieć Polskę, jak młodzieży chowanie". Wzywam wspólobywateli do wyrażenia swojej opinii i czynnego protestu! ", "Tusk wszystko bedzie prywatyzował i niszczył taki dostał rozkaz z izraela.Ma dokonać nie tylko demontażu szkolnictwa ale również państwa Polskiego.Z Polski ma utworzyć drugi izrael."," Przemysł zniszczyli zabierają się do niszczenia szkół-protestuję."," Najlepiej sprywatyzować Tuska, rząd, Komorowskiego i wystawić na giełdę. "

Komentarz został ukrytyrozwiń
OBSERWATOR
 • OBSERWATOR
 • 28.09.2011 19:05

PANIE KAMIŃSKI PAN KACZYŃSKIEMU DO PIĘT NIE DORASTA.WIDAĆ TO PO PANA WYPOWIEDZIACH.NIECH PAN SOBIE PRZYPOMNI CO PAN MÓWIŁ PRZED ROKIEM.WSTYD I HAŃBA DLA PANA

Komentarz został ukrytyrozwiń
ida hildebrańska
 • ida hildebrańska
 • 23.06.2011 22:32

Dziwią mnie słowa Pana Kamińskiego. Tak niedawno piał hymny pochwalne na cześć Pana Kaczyńskiego. Teraz Pan Ich opluwa,a na Panach Kaczyńskich, Pan wywindował się do europarlamentu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
werol
 • werol
 • 23.06.2011 17:14

Kłamca broni kłamce
Kaczyński i PiS sami zapędzili się w kozi róg.Naopowiadali tyle głupot i kłamstw,że zaczynają sie one odwracać przeciwko nim.
Kaczyńskiemu zabrakło wyobraźni,aby przewidzieć,że polityka wzorowana na Lepperze przynosi wiecej szkody niż pożytku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
idzi
 • idzi
 • 23.06.2011 14:49

Kamińskiemu dla przypomnienia:
KODEKS HONOROWY.
ROZDZIAŁ I.
Art. 8. Wykluczonymi ze społeczności ludzi honorowych są osoby, które dopuściły się pewnego ściśle kodeksem honorowym określonego czynu; a więc indywidua następujące:
2. denuncjant i zdrajca; 16. oszczerca; 21. paszkwilant i członek redakcji pisma paszkwilowego;
22. rozszerzający paszkwile;

Komentarz został ukrytyrozwiń
PL
 • PL
 • 23.06.2011 14:41

Kamiński, tak, wydawać się mogło, inteligentny z ciebie człeczyna, a tak nieudacznie rżniesz przysłowiowego głupa. Toć wiadome jest wszystkim, że za sprawą całą stać musi niechybnie UTRATA KORYTKA skapowanych cudzymi interesami zarządców Ojcowizny. I jeśli ten język jest dla cię nazbyt skomplikowany GNOJU, to powiem
po twojemu, abyś zrozumiał: wal się uprzejmie na szkolenia do oficera prowadzącego - Paniał ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 23.06.2011 14:18

kamiński duzo wie juz widze jak pis i poplezcnicy sikają ze strachu ale takie zycie

Komentarz został ukrytyrozwiń
ZAGŁOBA
 • ZAGŁOBA
 • 23.06.2011 11:19

KOSMOSIU

mamy młóckę, brak nam CEPA,

PRZYBYWAJ.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ZAGŁOBA
 • ZAGŁOBA
 • 23.06.2011 11:16

kowalsiu
mów mi WUJU

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kowalski
 • Jan Kowalski
 • 23.06.2011 09:05

Pan Kaczyński chce zostać nie tylko premierem ale.jak się-uda, to nawet Napoleonem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.