Facebook Google+ Twitter

Kamiński: Kaczyński odleciał. Mówi głupstwa, jest słabym przywódcą

Michał Kamiński w TVN24 opowiadał o zachowaniu Jarosława Kaczyńskiego. Stwierdził, że prezes napuszczał na siebie posłów i że w obecnym stanie emocjonalnym nie jest w stanie wygrać wyborów. "Odleciał. Zachowuje się jak pilot, który nie panuje nad samolotem" - skwitował.

Sonda

Jak myślisz, czy Kamiński ma rację i prezes rzeczywiście napuszcza na siebie posłów?

 / Fot. PAP/Grzegorz MichałowskiMichał Kamiński w TVN24 powiedział, że Jarosław Kaczyński jest słabym przywódcą i że gdyby kampanię prowadził ktoś inny, wynik Prawa i Sprawiedliwości byłby lepszy. "Zmieniając co chwilę swoją retorykę, Kaczyński zachowuje się jak pilot, który nie panuje nad samolotem. A przy tym w tym samolocie siedzi kilku facetów, którzy nie chcą, by był pilotem" - opowiadał.

Czytaj także: Wojna w PiS. Kaczyński szuka haków na Ziobrę?

Zdradził, że "z kabiny pilotów" prezesa chcą wysadzić Zbigniew Ziobro i Jacek Kurski. "Jeśli dziś się na niego rzucą, to przegrają, ale w przyszłości władza może im wpaść do ręki" - mówił. Stwierdził także, że obecnie Kaczyński, ze względu na swój stan emocjonalny, nie jest w stanie wygrać wyborów. "Odleciał" - skwitował.

Czytaj także: Kaczyński przyznaje: przegraliśmy przez moje słowa o Merkel

Były poseł PiS opowiadał też o relacjach, jakie panowały w partii. Powiedział, że Kaczyński napuszczał posłów na siebie, "nakręcał" wewnętrzną wojnę.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (42):

Sortuj komentarze:

xx
 • xx
 • 04.11.2011 03:05

-


Zgadzam się ,że Ziobro dąży do rozbicia PiS. Równie prawda jest ,że trzeba bardziej demokratyzować relacje wewnatrz partii i szukać nowych kontaktów z otoczeniem, poszerzać obszar działania, a zarzady regionów jako synekury wybranych poslów PiS to nieporozumienie, o czym słusznie wspominał w Polast News J.Kurski. Praca w zarządach regionu polega wyłącznie na lansowaniu danego posła czy 2-3 posłów,senatorów. Przyjazd posła do innego okręgu uznaja oni za nieefektywny, bo nic nie dajacy posłowi
z punktu widzenia przyszłych wyborów. Oni po prostu pracują dla siebie, a nie dla całościowego wizerunku partii w społeczeństwie. Były próby zmian na poczatku kampanii, gdzie zmuszano posłów do zbiorowych przyjazdów do różnych regionów, ale ... to szybko się skończyło, podczas gdy Tuskobus PO ruszył w teren także z europosłami PO. Ziobryści czasem jechali , ale aby tylko wesprzec "swoją" grupę. Już wóczas grali dla siebie. Niestety. Oni już olewają PiS i najchętniej przejęli by władzę w nim, ale są za słabi. Jest to strata, ale to jednak oni wybrali rozłam. Bzdury o wizji itd, to nabijanie ludzi
w balona. Pokażcie program działań jeżeli go macie i chcecie dobra partii.

Komentarz został ukrytyrozwiń
qq
 • qq
 • 03.11.2011 15:00

/ćpają?Ziobro,Kurski,Cymański,...(ziobryści)- ZGŁUPieli?-muszą przeprosić : J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS - DOŚC ich GŁUPICH ciągłych wystąpień w mediach. Woda sodowa UDERZYŁA PARLAMENTARZYSTOM UE do głowy? jak pOSŁOM? PJN-u (ZDRAJCOM: wyborców premiera,prezesa PIS-u J.KACZYŃSKIEGO).PIS musi się ROZSZERZAĆ,a nie dzielić-w tym siła PIS. Nadzieją POLAKÓW jest MĄDROŚĆ,a nie GŁUPOTA niektórych członków PIS - jeżeli chcą w MEDIACH : MIESZAĆ ,dzielić,... to lepiej ODEJŚĆ SAMEMU z PIS niż PODZIELIĆ los PJN-u!Wyborcy PIS-u DOMAGAJĄ się natychmiast przestania : DYSKUTOWANIA w mediach na temat rozliczeń europosłów ,a także obecnych posłów PIS-u , aby NIE dawać mediom PODSTAW do :mataczania ,plotek,... co do ROZŁAMU w PIS-ie. DOŚĆ ŻAŁOSNYCH występów w mediach-przestańcie DYSKUSJI na ich temat, NIE wyrzucajcie ICH z parti -jak NIE ZMĄDZEJĄ i nie przeproszą WYBORCÓW PIS - to SAMI ODEJDĄ bo NIKT ich nie wybierze .WYNIK PIS-u b.dobry, BYŁBY znacznie LEPSZY, gdyby europosłowie BARDZIEJ WSPIERALI J.KACZYŃSKIEGO i PIS w wyborach .Dać im CZAS na PRZEMYŚLENIA - czy chcą: DZIAŁAĆ dla DOBRA partii PIS i w niej ZOSTAĆ - nie DAWAĆ POŻYWKI mediom, które są nieprzechylne J.KACZYŃSKIEMU i PIS.Media zapraszają do dyskusji PRZEWAŻNIE LUDZI - ŻLE ŻYCZĄCYCH PIS-owi.Za całe zamieszanie w mediach odpowiedzialni są europosłowie i posłowie z PIS - NIE wiadomo dlaczego dają się PODPUSZCZAĆ mediom - dziwią się WYBORCY PIS . TYLKO od SKRUCHY , SZYBKIEGO wyciszenia w mediach i od zmiany ZACHWANIA europosłów i innych posłów zależy czy PIS będzie dalej ICH PARTIĄ - czy WYBORCY J.KACZYŃSKIEGO i PIS-u WYBACZĄ im GŁUPOTĘ, błazenadę,rozruby w mediach, ... i TYLKO od WYBORCÓW PIS (a nie od nich samych) ZALEŻY czy ZAGŁOSUJĄ na nich w przyszłych wyborach parlamentarnych-ich dobry WYNIK -to w 90% zasługa głosujących na TIM J.KACZYŃSKIEGO. Na razie nie ZWRACAJMY na nich uwagi (ZLEKCEWAŻMY ich ) , nie KRYTYKUJMY ich,nie zaogniajmy w mediach ich "GŁUPOTY",może się WYCISZĄ i OPAMIĘTAJĄ-nie lepiej krytykować RZĄD?
Zgoda buduje,niezgoda rujnuje. Zakończcie spory-przeproście się.Dość dyskusji w mediach.Często MILCZENIE jest ZŁOTEM. Nie dajcie się PODPUSZCZAĆ MEDIOM(wyrwanym zdaniom),że"Ktoś coś z PIS-u powiedział lub napisał"-nim odpowiecie-zapoznajcie się najpierw z CAŁYM TEKSTEM!,aby nie wciskały wam KITU. WYNIKI WYBORÓW-tylko NIEWIELKIE zwycięstwo PO nad PIS .Wyborcy dziękują J.KACZYŃSKIEMU za DOBRY WYNIK PIS(niejedna partia MARZY o takim WYNIKU),a za 4 lata (a może wcześniej) uważają ,że zostanie premierem po ZWYCIĘSTWIE PIS nad: PO. PIS musi się ROZSZERZAĆ,a nie dzielić-w tym siła PIS.
piszą internauci-"woda sodowa zaczyna uderzać do głowy, chyba jakiś obłęd ? pomieszanie zmysłów ;choroba zwana władzą trwa"."Kroi nam sie państwo bezprawia.Nie liczy się przepis konstytucji liczy się kretyński pomysł donka.Zamiast działać mając prezydencję schował się do mysiej dziury i czeka z swoim glupim pomysłem na jej koniec.Idą czteroletnie dla rządu wakacje.Ta banda niczego dla ludzi nie zrobi, co czlowiek bez HONORU to widac samozwaniec ,ma od kogo sie uczyc za miedza robia to samo .",""Polska to nienormalnośc" Chcieliście wnuczka? To go macie.", "I stało się. Wszyscy zgłupieli bo wygrał ten co rządził. Nie wiadomo co robić nawet ten co "wygrał" zdurniał. I znów problemy.","zlekceważył,olał i zakpił z prezydenta -sam zebrał rząd i zaczął działać - czy prezydent będzie ciągle ulegał zachciankom i codzienie innym(przeciwnym) WYMYSŁOM Tuska-WYGLĄDA NA TO ,że mimo,że miał 4 lata to premier NIE MIAŁ i NIE MA żadnej POLITYKI powołania NOWEGO RZĄDU.Premier sam siebie DESYGNOWAŁ co OBURZYŁO i ZASKOCZYŁO:prezydenta,wyborców, media,wszystkich POSŁÓW,... - KONFLIKT w PO to WALKA o JUŻ WCZEŚNIEJ OBIECANE STOŁKI posłom PO.Tusk POWODUJE: NAPIĘCIA,ŁAMANIE DOBRY OBYCZAI -to jakaś NIEZROZUMIAŁA i GŁUPIA ZABAWA w PIASKOWNICY"-nie znają konstytucji(konstytucjonalista PIOTROWSKI).Tusk przed wyborami OBIECAŁ WYBORCOM REKONSTRUKCJĘ RZĄDU ZARAZ PO WYBORACH i NATYCHMIASTOWE ROZPOCZĘCIE REFORM - znowu OSZUKAŁ

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 22.10.2011 20:08

to prawda Prezes sam nie rozumie co mówi i fruwa w obłokach już od dłuższego czasu a partia schodzi na manowce kto by przypuszczał że pis sam sie wykończy nie trzeba Radka

Komentarz został ukrytyrozwiń
Werbiński I.
 • Werbiński I.
 • 22.10.2011 15:11

Coś w arytmetyce sejmowej Tuskowi nie pasi skoro postawił na nogi czerede pismaków,by atakowali PIS. Bez PIS-u jako chłopca do bicia, istnienie PO jest niemożliwe,bo jego wyborcy ujrzeliby indolencję władzy i odwrócili by się od niej a oszukani kiedy odkryją,że zostali oszukani mogą być b. niebezpieczni.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JM
 • JM
 • 22.10.2011 12:15

Do zwolenników Tuskolandu : poczekajcie jeszcze rok,dwa i przygotujcie się na ciężkie czasy.Przysłowie "Polak mądry po szkodzie"znowu się potwierdzi.Rzad leniuchów i cwaniaków myśli głównie o sobie,napewno nie o Was i Polsce.Propaganda sukcesu jeszcze się nasili,ale prawda wyjdzie w końcu na wierzch.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Karol Majewski
 • Karol Majewski
 • 20.10.2011 16:50

KAMIŃSKIEMU wraz z włosami wypadł rozum z tego pustego łba !

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
 • tomek
 • 20.10.2011 14:20

Prezes Zbawiciel zjadł niedojrzałą paprykę i dlatego odleciał.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
 • Lancet
 • 20.10.2011 13:52

Wszyscy zwolennicy Jarosława -Zbawiciela ,łączy was jedno : agresja połączona z bezradnością. Radzę wziąć się do roboty bo Kaczyński do władzy nie wróci i wam pieniędzy publicznych nie rozda.

Komentarz został ukrytyrozwiń
powodzianin
 • powodzianin
 • 20.10.2011 13:51

Wszystkie ścieki spływają do Platformy i Ruchu Palikota.... A panstwo, coraz bardziej schodzi na manowce z braku dobrego gospodarza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 20.10.2011 13:43

Prezes odleciał i lata już 4 lata. Nie ma zaplecza intelektualnego , które było by w stanie stworzyć konstruktywną opozycję .Przy tej koncepcji politycznej [ negowanie wszystkiego ] nie ma szans na przejęcie władzy .Potem już będzie za stary !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.