Facebook Google+ Twitter

Kamiński: Kaczyński wykorzystuje katastrofę do cynicznej rozgrywki politycznej

Michał Kamiński z PJN nazwał "eksportem obciachu" wystawę „Prawda i Pamięć. Katastrofa smoleńska", która została otwarta w Parlamencie Europejskim. Europoseł w ostrych słowach krytykuje też Jarosława Kaczyńskiego za wydarzenia z 10 kwietnia. Posłów PiS nazwał przyrównał zaś do chuliganów.

 / Fot. Prezydent.pl/domena publiczna"To rzecz przykra, bo to był eksport obciachu, a nie to powinniśmy eksportować. Gdyby posłowie PiS dopełnili procedur, bardziej zajmowali się europarlamentem, a mniej wyścigiem o względy Jarosława Kaczyńskiego, wiedzieliby, jak taką wystawę zorganizować." - mówił Michał Kamiński w TVN 24.

W rozmowie odniósł się również do wydarzeń spod Pałacu Prezydenckiego. Dla europosła były ono dowodem na to, że Jarosław Kaczyński wykorzystuje katastrofę do "cynicznej, brutalnej politycznej rozgrywki". Kamiński nie szczędził też słów krytyki posłom PiS, którzy próbowali przedrzeć się przez barierki na Krakowskim Przedmieściu. Porównał ich do chuliganów na stadionach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Tamasz Ren
 • Tamasz Ren
 • 27.11.2011 12:59

Tylko naiwni mogą wierzyć w swietne pomysły prezesa Jarka. Człowieka którego nawiedza ciągła teoria spiskowa jest niebezpieczny dla normalnego i zdrowego funkcjonowania organów państwa.Obawiam się,że Kamiński teoretyk spiskowych teorii jeszcze tylko wzmocni w Kaczyńskim niezdrowe przekonanie,że wróg czycha na każdym kroku.Będziemy teraz świadkami jak w III(wrogiem byli Żydzi) Rzeszy,że wrogiem Polski jest pewna grupa ludzi powiązana z władzą nieformalnym powiązaniem,których celem nie jest dobro Polski i trzeba ten układ szybko obalić a w Polsce po dojściu strażników obrony interesów Polaków(czyt. PiS) będziemy mieć kraj mlekiem i miodem płynący.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 15.04.2011 22:57

Jarosław Kaczyński przygarniał wszystkie kreatury. takie ma podeście do drugiego człowieka. poręczał, dawał twarz polityczną, dawał pewny wybór do sejmu. a co dostał w zamian?
NÓŻ W PLECY.
kluzik, jakubiak, poncyliusz, michał kamiński, bielan i paru innych to ci nożownicy.
WBILI NÓŻ W PLECY I JAROSŁAWOWI I KOLEGOM PARTYJNYM
NIECH BĘDĄ PRZEKLĘCI

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 15.04.2011 22:49

gość ukrywający się pod "@Krzysztof Grabski Dzisiaj 18:49" czyli jakby pod nazwiskiem Grabski to wyjątkowo szpetna kreatura, PO-zaprzaniec do kwadratu. ale przeszedł szkołę dezinformacji i działa

Komentarz został ukrytyrozwiń
@Krzysztof Grabski
 • @Krzysztof Grabski
 • 15.04.2011 18:49

"jesteśmy ledwie przystawką"-oto słowa godne obiektywnego i wnikliwego obserwatora polskiej sceny politycznej.
Na uwagę zasługuje rejtanowska wprost obrona dobrego imienia lidera partii opozycyjnej-Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego.
Autor w poruszanych na forach wątkach nie omieszkał odnieść się krytycznie do niestosownych,anonimowych postów,które bez żadnej racji godzą w żywotny interes Narodu.
Niejaki WEROL ośmielił się wielokrotnie i bezpodstawnie oczernić największą partię opozycyjną,nazywając ją cyt:szczekającą,skundloną sforą bolszewków.Pan Grabski,niczym Ordon broniący ostatniego przyczółka Polskości,rzucił się na wspomnianego nieszczęśnika i z wrodzonym tylko sobie- i wiadomemu elektoratowi taktem,wytkną temu szydercy jego nikczemność .
Wiecej takich Grabskich ,a o los Ojczyzny możemy być spokojni
Jako nawrócony z ścieżki nieprawości wobec jedynej,słusznej i nieomylnej Partii Prawa i Sprawiedliwości(również tej ostatecznej)składam na ręce Szanownemu Gremium Forumowiczów Wiadomości 24 tę samokrytykę i z pokorą proszę o łaskę przebaczenia.
Z poważaniem i pochylonym,posypanym popiołem(przywiezionym spod Smoleńska) czołem
WEROL

Komentarz został ukrytyrozwiń
pix
 • pix
 • 15.04.2011 17:22

@Krzysztof Grabski

Nie zawsze strzelam w plecy, czasami rozpuszczam sztuczną mgłę...

A pod swoim nazwiskiem nie komentuję bo boję się, że terroryści z Krakowskiego Przedmieścia w odwecie będą chcieli spalić mi dom, albo nie daj Boże skrzywdzić dzieci.

Pan woli Kaczyńskiego, ja wolę nowoczesną i tolerancyjną Polskę. Po to mamy wolną wolę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
pix
 • pix
 • 15.04.2011 12:50

Kaczyńskiego nie trzeba opluwać, on już się topi w ślinie swojej i swoich wyznawców, którzy plują na każdego kto ma inne zdanie niż ich guru.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kamiński widać nie potrafi nic konkretnego powiedzieć na tematy naprawdę interesujące Polaków to robi sobie reklamę opluwając J. Kaczyńskiego. Pożałowania godne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
pix
 • pix
 • 15.04.2011 11:49

Dziwne tylko, że nie widział tego jak przez lata małemu chuliganowi w d... wchodził. No ale oczywiście każdy może się nawrócić. Szkoda tylko, że tak późno bo teraz PJN kojarzy się już za bardzo z PiSuarem i wyborach raczej dużych szans nie ma...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan kowalski
 • Jan kowalski
 • 15.04.2011 08:13

Święta prawda Panie Michale!Jaro to cyniczny gracz polityczny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ulka Kowalska
 • Ulka Kowalska
 • 14.04.2011 19:12

A kto to jest Kamiński? Wjechał na plecach PIS do Europarlamentu, a teraz na nich pluje. Kiedyś to mówiono na takich zdrajca i nikt im ręki nie podawał. Teraz czuje się bohaterem. Żenada.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.