Facebook Google+ Twitter

Kamiński o agencie Tomku: zawiódł, dał powód do ataków

Mariusz Kamiński w rozmowie z Konradem Piaseckim stwierdził, że agent Tomek zawiódł go, ponieważ "dał powód do ataków". Wiceprezes PiS uważa, że Kaczmarek musi uporządkować swoje sprawy osobiste.

Tomasz Kaczmarek / Fot. PAP/Radek PietruszkaW Kontrwywiadzie RMF FM Konrad Piasecki rozmawiał z wiceprezesem PiS Mariuszem Kamińskim. Polityk zapytany o agenta Tomka, stwierdził, że pracę parlamentarną Kaczmarka ocenia pozytywnie. Problemem są jednak jego sprawy osobiste. "Dumny z postępków eksagenta CBA, czyli posła Kaczmarka?" - dopytywał Piasecki. "No w żadnej mierze. Trudno tutaj mówić o jakiejkolwiek dumie" - odpowiadał Kamiński.

Piasecki stwierdził, że fala krytyki pod adresem agenta Tomka jest uzasadniona, po tym, jak światło dzienne ujrzała taśma, na której słuchać, jak grozi mężowi swojej narzeczonej, że uderzy go krzesłem. Kamiński podkreślił, że się z tym zgadza i stwierdził, że Kaczmarek musi teraz mieć czas i spokój, aby uporządkować swoje sprawy. Dlatego pochwala jego decyzję o wycofaniu się z PiS.

Kamiński podkreślił, że nie jest "adwokatem" agenta Tomka i musi on sam poradzić sobie ze swoimi sprawami, ponieważ jest "dorosłym człowiekiem". Według wiceprezesa PiS przyszłość Kaczmarka zależy od tego, co będzie się działo w najbliższych miesiącach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

A jak podstępnie wkręcał ludzi w spreparowane "afery" to było w porządku? Kamiński jest z tego samego pnia, co jego agent.

Komentarz został ukrytyrozwiń

" Uporządkować sprawy osobiste " ? Jeśli ktoś w życiu prywatnym zachowuje się jak bandyta w Sejmie jest aniołkiem ?
Oczywiście ,że z pracy w CBA jest dumny . Mało kto ma talent namawiać do przestępstwa dla doraźnych celów politycznych i jeszcze brać za to publiczne pieniądze.
Pan Kaczmarek ma kilka procesów cywilnych o zniesławienie . Immunitet już oddał?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ooooooooooo! Purytański pryncypał wreszcie dał głos?
"Uporządkować sprawy osobiste" - jak to ładnie brzmi. Ale czy do "uporządkowania" wystarczy sama emerytura i apanaże poselskie?
Pieszczoch przywykł do wyższej stopy życiowej, co mu pan Kamiński gwarantował przy pomocy służbowych funduszy i wolnej ręki w ich wydawaniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.