Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20607 miejsce

Kamiński o Hofmanie: "Ponura postać". Rzecznik PiS spiskował przeciw prezesowi?

Michał Kamiński, dawny zaufany prezesa, dziś polityk PJN, w swej najnowszej książce stawia pytanie: Jak to możliwe, że Adam Hofman spiskował przeciw Jarosławowi Kaczyńskiemu?

Sonda

Czy to możliwe, że Hofman spiskuje przeciwko Kaczyńskiemu?

Adam Hofman należy do prominentnych polityków PiS. Zaufany i zadufany, zawsze krok za prezesem – "dźga" ostro i "tnie" jak brzytwa każdego, kto nie jest prezesem. Na konferencjach prasowych nie ma silnych na niego. Dawny jego kolega i zaufany prezesa, dziś Ziobrysta z PJN, Michał Kamiński stawia pytanie: Jak to możliwe, że to właśnie on (Adam), spiskował przeciw Jarosławowi Kaczyńskiemu? Takie pytania stawia i takie rewelacje ujawnia w swej książce, Michał Kamiński.

 / Fot. Bartek Syta, PolskapresseMichał Kamiński, niegdysiejszy spin doktor PiS, a teraz zapomniany europoseł, w książce "Koniec PiS-u" stawia tezę o nieuczciwej grze Adama Hofmana wobec prezesa Kaczyńskiego. Twierdzi, że rzecznik Prawa i Sprawiedliwości swoją wysoką pozycję partyjną osiągnął dzięki ofiarnej pracy, ale także "robiąc kolegów w bambuko" – cytuje fragmenty dziennik.pl.

Wspomina, że podczas kryzysu wokół traktatu lizbońskiego, który – dodajmy - podpisali dwaj słynni bliźniacy, Adam Hofman razem z młodym Mariuszem Kamińskim z Białegostoku, poważnie "rozmawiali ze mną na temat budowy nowej partii". Według Michała Kamińskiego, kulminacją zakulisowych działań Adama Hofmana, miała być "jego inicjatywa" w sprawie wyborów prezydenckich, po śmierci Lecha Kaczyńskiego w katastrofie smoleńskiej. Pewnego dnia Kamiński został poproszony przez prezesa PiS o przyjazd do szpitala, w którym leżała jego matka, Jadwiga Kaczyńska. W salce obok, cytuje dziennik.pl fragment książki Kamińskiego, "Hofman zaproponował, aby Asia Kluzik była kandydatką na prezydenta". Michał Kamiński komentuje w książce: "oni do dziś tak próbują kręcić tym biednym prezesem, że jak chcą go do czegoś przekonać, to mu przynoszą badania. Ale te badania też są ewidentnie podkręcone i on później opowiada głupoty na podstawie tych badań".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

ad Rem
 • ad Rem
 • 19.04.2012 20:54

Pan Hofman jest gotów podpisać przymierze z diabłem aby mieć dostęp do "szkła" .Koledzy z PiS-u [ z górnych rzędów w Sejmie ] twierdzą ,że nie zmywa makijażu .Jest w ciągłej gotowości do niebieskiego okienka. Hipokryta - oportunista. 34 lata i taki majątek , luksusowe fury terenowe wymieniane co roku . Zarabia ponad 100 tys rocznie . Za mieszkanie w Warszawie płacą mu podatnicy .On śmie mówić ,że jest bezrobocie wśród młodych ? Niech się podzieli , niech ufunduje stypendiom dla prymusa ściany wschodniej. Kamiński napisał 1/10 o tym karierowiczu .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 19.04.2012 20:50

Pewnie spłynie do Platformy hihihihihi, jak pozostali!

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
 • mikołajek
 • 19.04.2012 18:32

Michał Kamiński to przykład człowieka , który od strony tak zwanej "polityki" zdążył przegrać WSZYSTKO.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 19.04.2012 16:35

Jadwiga Kowalczyk Dzisiaj 05:46

widzę cię.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 19.04.2012 14:25

Ciekawe jak rodzina się czuje Michała Kamińskiego ,mieć w rodzinie taką łajzę, to nic przyjemnego. Zrobił krzywdę rodzinie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
 • tomek
 • 19.04.2012 14:01

Kamiński chyba bredzi ponieważ jak Największy Wazeliniarz w Polsce mógłby spiskować przeciwko swojemu Guru,to jest oszczerstwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 19.04.2012 13:31

Innymi słowy Kamiński pisze: Jestem niewinnym prawiczkiem, i sam się sobie dziwię, jak mogłem przez tyle lat prostytuować się , nie tracąc przy tym dziewictwa. :) Dla przypomnienia Kamiński zaliczył już Akcję Wyborczą "Solidarność" ZCHN, PiS, a obecnie PJN, w 1999 pofatygował się nawet do Wielkiej Brytanii, by oddać hołd największemu demokracie wszech czasów generałowi Augusto Pinochetowi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 19.04.2012 13:19

Przyganiał kocioł garnkowi! No, ale tu działa zasada - Dobrze, czy źle, aby mówili!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maria Lipska
 • Maria Lipska
 • 19.04.2012 09:21

Platfusy tylko potrafią knuć intrygi ,opluwać,skłócać ludzi ,szczuć jeden na drugiego - to styl sowiecki.
Nic nie potrafią tworzyć nowego; tylko niszczyć i szczuć jak psy ,jeden na drugiego. Tak tylko potrafią rządzić .
Skłóconym narodem można manipulować!

Komentarz został ukrytyrozwiń
to śmierdzi
 • to śmierdzi
 • 19.04.2012 08:53

Wszystkie ścieki spływają do agenturalnej Platformy. To wymarzone miejsce dla takich szmaciarzy jak Kamiński ,Rostkowska ,Arłukowicz i inni.....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.