Facebook Google+ Twitter

Kamiński: rząd Tuska prowadzi krótkowzroczną politykę

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-08-19 08:14

Minister w Kancelarii Prezydenta Michał Kamiński powiedział, że zamieszanie w sprawie miejsca podpisania umowy o tarczy antyrakietowej pokazuje, jak krótkowzroczną politykę prowadzi obecny rząd. Gość Polskiego Radia dodał, że prezydent Lech Kaczyński nie otrzymał jeszcze zaproszenia na uroczystość podpisania umowy o tarczy.

Michał Kamiński, który był gościem Sygnałów Dnia, oskarżył gabinet Donalda Tuska, ze przedkłada interesy partyjne nad dobro państwa.

Podpisanie umowy między Polską i Stanami Zjednoczonymi o rozmieszczeniu na terytorium naszego kraju elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej odbędzie się w Kancelarii Premiera jutro o 11.30.

Podpisy złożą minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski i amerykańska sekretarz stanu Condoleezza Rice. Condoleezza Rice przylatuje do Polski dziś wieczorem. W środę rano zje śniadanie z prezydentem Lechem Kaczyńskim, a lunch - z szefem rządu Donaldem Tuskiem.

Do wczorajszego wieczora nie było jeszcze wiadomo, gdzie uroczystość podpisania umowy o tarczy się odbędzie. Rząd proponował pałacyk na Foksal, Kancelaria Prezydenta - Belweder.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.