Facebook Google+ Twitter

Kammel poszedł na całość i zostawił Dwójkę na lodzie

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2007-09-14 21:41

Popularny prezenter telewizji publicznej zatańczy u konkurencji. Pracy jeszcze nie zmienia, ale w TVN czeka na niego etat

Jeszcze kilka tygodni temu mówiło się, że Tomasz Kammel, prezenter telewizyjnej Jedynki, weźmie udział w tanecznym show przygotowywanym przez TVP 2 - „Taniec na lodzie“. Dziś wiadomo już na pewno, że Kammel wprawdzie zatańczy, ale nie na lodzie, tylko... z gwiazdami i nie dla TVP2, tylko dla TVN.

Co prawda nazwisko prezentera nie pojawiło się na oficjalnej liście przedstawionej przez komercyjną stację, ale jak wiadomo, nazwisk dwójki uczestników postanowiono nie ujawniać do ostatniej chwili. Informację, która do niedawna zdawała się tylko plotką, najpierw potwierdziły zdjęcia z treningów Tomasza Kammela i Amerykanki, Amy Bennett, które kilka dni temu obiegły plotkarskie media, a na końcu on sam, odpowiadając na pytanie portalu TVN24.pl: „Jak Telewizja Polska zareagowała na pana decyzję wystąpienia u konkurencji?“. Odpowiedź była wyjątkowo zwięzła: „Bardzo profesjonalnie“, jednak nie pozostawiła wątpliwości, że jedna z największych sław telewizji publicznej wystąpi w show u konkurencji. Nie wiadomo tylko, jaki będzie finał decyzji pana Kammela.

Warto przypomnieć, że Ewa Wachowicz, która wystąpiła w piątej edycji tanecznego programu, straciła w TVP 1 pracę, jeszcze... zanim ją rozpoczęła. Choć prace do kulinarnego programu „SmaczneGo!“, który była miss miała poprowadzić w Jedynce, były już daleko posunięte, to dyrekcja stacji decyzję Ewy Wachowicz uznała za zdradę i podziękowała jej za współpracę. Tylko że bez Ewy Wachowicz TVP sobie poradzi. Trudno jednak wyobrazić sobie, że telewizja zrezygnuje z najbardziej lubianego przez widzów prezentera.
Gdyby jednak zdecydowała się na takie posunięcie, to pan Tomasz i tak martwić się nie musi. Głośno mówi się o tym, że TVN z otwartymi ramionami przyjmie Kammela nie tylko do tańca, ale także na stały etat.

Jak nie Kammel, to kto?


Skoro wiadomo już na pewno, że na lodowisku nie zatańczy gwiazda TVP, tym bardziej zasadne wydaje się pytanie, kto ma przyciągnąć widzów do „Tańca na lodzie“. Twórcy oryginalnego show mają jednak nadzieję, że gwiazdy, które zaprosili, zastąpią widzom pana Tomasza. Choć lista uczestników programu podobno nie jest jeszcze zamknięta, to część nazwisk jest już znana. Ponoć wśród odważnych, którzy zdecydowali się sprawdzić swoje umiejętności taneczno-łyżwiarskie są: Rafał Mroczek (w tańcu z gwiazdami udało mu się wywalczyć Kryształową Kulę), Przemysław Saleta, Zygmunt Chajzer, Katarzyna Glinka, Ewa Sonnet, Przemysłam Babiarz, Anna Popek, Marysia Sadowska, Olga Borys i Ewelina Serafin de la Cruz.
W programie ma wystąpić czternaście gwiazd, więc do zamknięcia listy brakuje jeszcze czwórki odważnych. A czasu na decyzję jest niewiele, bo show ma się zacząć 28 września. Wiadomo natomiast, kto wystąpi w roli gospodarzy i jurorów „Tańca na lodzie“. Łyżwiarski show poprowadzą Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski, a na ławce sędziowskiej zasiądą Doda i Włodzimierz Szaranowicz.

Jedni tańczą, inni śpiewają


Sierpień to pracowity miesiąc dla wszystkich stacji. TVP szkoli łyżwiarzy, TVN tancerzy, a Polsat szykuje się do drugiej edycji programu „Jak oni śpiewają“. Podobnie jak w pierwszej serii, wystąpi 13 reprezentantów najpopularniejszych polskich seriali. Formuła programu zostanie nienaruszona, podobnie skład sędziowski i para prowadzących. Jedyna zmiana to nowi aktorzy, którzy zmierzą się z muzycznymi przebojami. Jak dotąd oficjalnie potwierdzonych jest tylko kilka nazwisk. Wiadomo, że wystąpi Joanna Liszowska („Na dobre i na złe“), Joanna Trzepiecińska („Rodzina zastępcza“), Piotr Skarga („Mamuśki“) i Dariusz Jakubowski („Na dobre i na złe“). Dotychczas mówiło się także, że swój udział w programie potwierdził Jacek Poniedziałek („M jak miłość“), ale nazwisko aktora pojawia się tylko na niektórych listach prezentowanych przez media. Według nieoficjalnych doniesień, w Polsacie zaśpiewają również: Małgorzata Teodorska („Plebania“), Joanna Koroniewska („M jak miłość“), Renata Dancewicz („Na Wspólnej“), Kacper Kuszewski („M jak miłość“), Mikołaj Krawczyk („Pierwsza miłość“), Tomasz Stockinger („Klan“), Piotr Polk („Codzienna 2 m. 3“ i „Kopciuszek“), Ola Woźniak („Daleko od noszy”) i Jakub Przebindowski („Magda M“ oraz „I kto tu rządzi?“).
Magda Popek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zwracam uwage, ze program "SmaczneGo!" emitowany jest na antenie TVP2!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nawet zmiana nazwiska, nie uchroni od pośmiewiska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.