Facebook Google+ Twitter

Kammel wyleciał z TVP

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2009-05-12 09:38

Tomasz Kammel, popularny prezenter, partner byłej wicedyrektor dużego banku, został zwolniony z Telewizji Polskiej. Decyzję o rozwiązaniu umowy podjęli prawdopodobnie p.o. prezesa TVP Piotr Farfał i dyrektor TVP 2 Wojciech Pawlak.

- Mogę powiedzieć tyle, że kontrakt gwiazdorski rozwiązano 8 maja za porozumieniem stron - stwierdził w rozmowie z "Polską" Daniel Jabłoński, p.o. rzecznika TVP. - Przyczyn rozwiązania kontraktu nie komentujemy, ale TVP 2 nie wyklucza w przyszłości współpracy z panem Kammelem, jednak na innych warunkach - dodaje.

TVP pozbywa się kolejnych gwiazd. Po Hannie Lis pracę stracił Tomasz Kammel / Fot. PAPMenadżerka Tomasza Kammela nie chciała komentować sprawy. -Nie mam dla pani żadnych wiadomości - ucięła rozmowę Ewa Kwiatkowska. Przyczyną rozstania TVP z Kammelem mogą być doniesienia medialne o kłopotach jego partnerki życiowej Katarzyny Niezgody-Walczak. Jak donosiły media, bank Pekao SA, w którym Niezgoda była wiceprezesem, rozwiązał z nią umowę z powodu oskarżeń o działanie na szkodę tej instytucji. Jak wykazał audyt, zlecała szkolenia pracowników firmie Sparrow, której współwłaścicielem był do niedawna właśnie Tomasz Kammel. Tylko w 2008 r. Pekao przelał na rachunek tej firmy 10 mln zł.

Cały artykuł przeczytasz na stronach Polskatimes.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.