Facebook Google+ Twitter

Kampania promocyjna terenów inwestycyjnych Śląska

Projekt polega na promocji terenów inwestycyjnych, zgłoszonych do IV edycji konkursu Grunt na Medal, znajdujących się w województwie śląskim.

 / Fot. Wiesław Urbańczyk
Projekt „WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE – TU SIĘ INWESTUJE”
Projekt realizowany jest w ramach RPO Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 Łączna kwota projektu to 1 826 500 zł, z czego wnioskowane dofinansowanie w wysokości 85% - 1 552 525 zł, wkład własny w wysokości 15% - 273 975 zł, beneficjentem projektu jest Województwo Śląskie.
Projekt polega na promocji terenów inwestycyjnych, zgłoszonych do IV edycji konkursu Grunt na Medal, znajdujących się w województwie śląskim, Wszystkie zgłoszone tereny są dostępne na stronach internetowych www.invest.slaskie.pl oraz www.invest-in-silesia.pl
Główne działania przewidziane w projekcie zostały już zrealizowane: udział w targach inwestycyjnych z wykorzystaniem materiałów drukowanych (foldery), cyfrowych (CD, film promocyjny) i Internetu , pozostał ostatni etap projektu: przeprowadzenie kampanii promocyjnej we wrześniu br.
Celem projektu jest utrzymanie wysokiej pozycji województwa śląskiego we wszelkich opracowaniach związanych z atrakcyjnością inwestycyjną regionu. Jednocześnie obok utrzymania wysokiej pozycji regionu projekt przyczyni się do przyciągnięcia nowych inwestorów. W efekcie w ciągu 5 lat od zakończenia projektu można spodziewać się większego napływu inwestycji do regionu oraz utrzymania wizerunku województwa śląskiego jako doskonałego miejsca do inwestowania.
Projekt zakłada, że udział w targach oraz przeprowadzenie kampanii promocyjnej wpłynie na zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej regionu. Przyczyni się również do pozyskania inwestorów, a tym samym inwestycji na terenie województwa śląskiego.
Kampania promocyjna terenów inwestycyjnych będzie we wrześniu 2013. Swoim zasięgiem obejmie całą Polskę. Przeznaczono na nią budżet w wysokości 698 025 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.