Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16782 miejsce

Kampania przeciw przemocy fizycznej wobec dzieci

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-05-30 11:41

Piszę do Was ponieważ potrzebuję również Waszej Pomocy! - taki mail krąży w polskiej sieci. Czy i jak możesz pomóc? Zajrzyj na stronę http://www.zobacz-uslysz-powiedz.pl

 / Fot. http://www.zobacz-uslysz-powiedz.pl/Ostatnie wydarzenia mówiące o bitych i maltretowanych dzieciach bardzo mną wstrząsnęły, zwłaszcza historia 3,5-letniego Bartka, który między innymi torturami był tak bity kablem, że na całym ciele miał otwarte rany cięte i który po pobiciu prosił swoją mamę aby nawet nie wyciągała go z łóżeczka gdyż był tak obolały. Chłopczyk zmarł na skutek krwotoku wewnętrznego. Długo by mówić na temat ilości jego obrażeń - na pewno większość z Was słyszała tą tragiczną historię. W pierwszej chwili miałoby się ochotę dostać w swoje ręce konkubenta-zwyrodnialca i zrobić mu chociaż to samo (niestety chroni go prawo) później szukamy winnych w matce która nie reagowała lub nawet się przyczyniła, na końcu w sąsiadach którzy również nie reagowali - dlaczego? Może się bali a może nie wiedzieli gdzie można to zgłosić, może nie chciało im się szukać kontaktu do instytucji która mogłaby się tym zająć?

Bezsilność w tej sprawie doprowadza mnie do szału! I jedyna rzecz jaka przyszła mi do głowy, przynajmniej na tą chwilę, to pomoc w wypromowaniu strony internetowej http://www.zobacz-uslysz-powiedz.pl (może być wraz z poniższą, tą lub dowolną treścią)

Jeśli każdy z Was prześle poniższą wiadomość do wszystkich swoich znajomych (wiadomości od znajomych się czyta - reklamy kasuje) a oni do swoich, to stanie się bardzo prawdopodobne, że kogoś ruszy sumienie albo wskażemy mu drogę lub po prostu pobudzimy do działania.

Niech nawet połowa adresatów potraktuje tą informację poważnie i niech to uratuje jedno dziecko przed zakatowaniem na śmierć ...

PS nawet jeśli wyda się Wam to śmieszne, rozesłanie tej wiadomości nic nie kosztuje, bardzo proszę i dziękuję z całego serca.

Pozdrawiam
Ola Gruszka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.