Facebook Google+ Twitter

Kampania społeczna- Commfort Group i Stowarzyszenie Piękne Anioły

Commfort Group i Stowarzyszenie Piękne Anioły rozpoczynają kampanię społeczną

Już od 1 października 2014 roku rusza wspólna akcja charytatywna „Podziel się tym co masz”, której pomysłodawcą i twórcą jest założycielka Stowarzyszenia Piękne Anioły Pani Katarzyna Konewecka – Hołój. To dzięki jej zaangażowaniu i ogromnemu wkładowi pracy powstało już 18 pięknych, czystych pokoi dla dzieci z ubogich rodzin.
Podstawową ideą Stowarzyszenia jest dotarcie do najuboższych dzieci z całej Polski i przy zorganizowanych środkach finansowych wyremontować ich pokoje tak, aby miały swój świat, miejsce do którego zawsze będą chciały wracać, gdzie będą chciały się uczyć lub bawić z rówieśnikami.

„Nie chcemy zmieniać świata, tylko sprawić by Dziecko widziało ten świat w lepszych barwach. Wierzymy, że każdą firmę stać na przekazanie określonego procentu ze sprzedaży swojego produktu lub usługi na wyremontowanie pokoju dziecka, które mieszka gdzieś w Polsce bardzo często w trudnych warunkach lokalowych.” – mówi Katarzyna Konewecka - Hołój Prezes Stowarzyszenia Piękne Anioły.

Celem kampanii społecznej rozpoczętej z firmą PR’ową Commfort Group jest zapobieganie skutkom wychowania dzieci w niekorzystnych warunkach rodzinnych i środowiskowych oraz propagowanie idei samorządności lokalnej poprzez budowanie społeczeństwa obywatelskiego.

„Dzięki tej kampanii chcemy obudzić w każdym z nas odruch pomocy, którego nie mamy nie dlatego że nie możemy pomóc, tylko dlatego że nie wiemy że ktoś tej pomocy w ogóle oczekuje. Liczymy, że Ośrodki Pomocy Społecznej, szkoły a na końcu firmy i darczyńcy zobaczą nas po tej kampanii i będą wiedzieli, że można się do nas zwrócić jeśli zauważymy dziecko potrzebujące takiej pomocy.” - powiedziała Katarzyna Dębicka, właścicielka firmy Commfort Group odpowiedzialnej za kontakt z mediami oraz za relacje z firmami, które mogą przyczynić się do powstania nie jednego takiego pokoju.

Szczegóły kampanii na http://www.piekne-anioly.org oraz www.commfort.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.