Facebook Google+ Twitter

Kampania społeczna „Nakarm zwierzaka ze schroniska” powraca!

Rusza druga edycja kampanii społecznej "Nakaram zwierzaka ze schroniska"!

Agnieszka Mrozińska i Robert Rozmus / Fot. A.MrozińskaRusza druga edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej pod nazwą „Nakarm zwierzaka ze schroniska”! Akcja, której celem jest pozyskanie finansowego wsparcia dla schronisk i fundacji pro zwierzęcych z całej Polski, startuje już w poniedziałek, 27 czerwca.

W czasie trwania akcji „Nakarm zwierzaka ze schroniska”, tj. między 27 czerwca a 25 lipca, na stronie platformy MojaKampania.pl będzie można kupić koszulki oraz torby płócienne promujące kampanię. Prawie 70% kwoty ze sprzedaży zostanie przekazane na rzecz jednej z około 100 organizacji będących beneficjentami kampanii. Tradycyjnie już, na potrzeby akcji przygotowane zostały dwa designerskie wzory do wyboru. Rysunkowe postaci psa oraz kota, zerkających znad pustej miski dostępne będą w wersji damskiej, męskiej oraz w rozmiarach dziecięcych.

W 2015 roku, podczas pierwszej edycji „Nakarm zwierzaka ze schroniska” udało się uzbierać dla fundacji charytatywnych oraz schronisk aż 58 260 zł! Dzięki tym funduszom, udało się dokarmić bezpańskie psy i koty przebywające na terenie schronisk oraz lecznic w całej Polsce. Kolejna edycja kampanii, która rozpoczyna się 27 czerwca. Swoje wsparcie zadeklarowali już celebryci Agnieszka Mrozińska oraz Robert Rozmus.

„Nakarm zwierzaka ze schroniska” już druga akcja w ramach MojaKampania.pl w jakiej biorę udział. Ponownie zachęcamy do zakupu koszulek, z których zysk częściowo zostanie przekazany na pomoc zwierzakom. Kochani, do dzieła, kupujcie koszulki, noście je z dumą i tym samym pomagajcie!” – mówi Agnieszka Mrozińska, aktorka, producenta filmowa i telewizyjna.

Każde ze zwierząt znajdujących się w schronisku ma za sobą bolesną historię. Pomimo smutnych doświadczeń z człowiekiem, tysiące bezpańskich psów i kotów czekają na swój nowy, kochający dom. Zanim to jednak nastąpi, akcja „Nakarm zwierzaka ze schroniska” aktywnie działa, wspierając prawie 100 różnych schronisk w Polsce. Zachęcamy wszystkie zainteresowane współpracą schroniska i fundacje do włączenia się w akcję, przez cały czas jej trwania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.