Facebook Google+ Twitter

Kampania w Mrągowie pod znakiem dotacji

Mrągowskie organizacje pozarządowe mają szansę na dofinansowanie. Zanim jednak napiszą wnioski o miejskie dotacje, muszą wspólnie opracować program współpracy z samorządem. Według tego programu przydzielane będą pieniądze.

W mieście rozpoczęła się już kampania informacyjna. Współpraca urzędu z organizacjami pozarządowymi to jeden z priorytetów działalności samorządowej. W powiecie mrągowskim jest kilkadziesiąt organizacji, ich liczba co roku się zmienia. Nie wszystkie są aktywne. Te jednak, którym zależy na pozyskiwaniu pieniędzy na działalność, już zaczynają opracowywać plan na najbliższy rok. W mrągowskim urzędzie wydawane są specjalne ankiety, które trzeba wypełnić do 22 października.

Po ich analizie uchwalony zostanie program współpracy, a mrągowskie organizacje dowiedzą się, ile pieniędzy i na jakie cele otrzymają z miejskiej kasy. - Kierując się zasadą partnerstwa i efektywności chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy nad tworzonym programem - zachęcają urzędnicy z referatu promocji.

Więcej informacji pod numerem telefonu 089 741 2111 lub drogą internetową: promocja@mragowo.um.gov.pl. Ankiety można otrzymać w Urzędzie Miejskiem (referat promocji) lub pobrać ze strony www.mragowo.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.