Facebook Google+ Twitter

Kampania wyborcza w Stanach Zjednoczonych na finiszu

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-11-03 20:54

John McCain i Barack Obama odwiedzą dziś kilkanaście stanów. Wyjątkowo napięty kalendarz ma kandydat Republikanów, który w sondażach przegrywa z Obamą w większości kluczowych stanów.

John McCain, który zawsze lubił się dobrze wyspać, ostatni dzień kampanii rozpoczął o północy od wiecu w Miami. Po kilku godzinach snu pojechał do położonej również na Florydzie Tampy, gdzie przekonywał swoich zwolenników by nie wierzyli w sondaże. "Eksperci tego jeszcze nie wiedzą i demokraci tego jeszcze nie wiedzą ale McCain powraca. Wygramy te wybory" - mówił.

Barack Obama ma dziś dużo luźniejszy dzień. Kandydat Demokratów odwiedzi tylko trzy stany - Wirginię, Florydę i Karolinę Północną. Wieczorem uda się do rodzinnego Chicago. Najnowsze sondaże pokazują wyraźną przewagę Baracka Obamy. Mieści się ona w przedziale od 6 do 11 procent. Republikanie czerpią nadzieje z faktu, że w ostatnich dniach ich kandydat zaczął doganiać Obamę w kilku kluczowych stanach. Sztab McCaina zapowiada też zmasowaną kampanię reklamową w ostatnim dniu kampanii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.