Facebook Google+ Twitter

Kampania wyborcza wystartowała już w Krakowie

  • Źródło: Gazeta Krakowska
  • Data dodania: 2007-09-07 09:20

Dopiero dzisiejsze głosowanie w Sejmie rozstrzygnie, czy w październiku odbędą się wybory parlamentarne. Na ulicach Krakowa rozpoczęła się już jednak kampania. Wczoraj po południu pojawiły się trzy rodzaje billboardów atakujących PiS.

 / Fot. K. ProkuskaNa czarnym tle białe napisy krzyczą: "Zasady PiS: Pogarda", "Zasady PiS: Kłamstwa", "Zasady PiS: Agresja". Łączy je jedno wspólne hasło: "Rządzi PiS a Polakom wstyd".

Nikt się pod nim nie podpisał. Ustaliliśmy, że za akcją billboardową stoi Platforma Obywatelska, która w ten sposób odpowiedziała na plakaty PiS z hasłem "Premier Kaczyński: zasady zobowiązują. - To brutalny atak, ale my nie jesteśmy rewanżystami - deklaruje Andrzej Adamczyk, szef krakowskiego okręgu PiS. - Nie będziemy zniżać się do takich metod.

Zamierzamy prowadzić pozytywną kampanię. A Platforma, zamiast chować się za obraźliwymi plakatami, niech stanie do publicznej debaty - dodaje. - Dziś PiS próbuje swą dotychczasową wulgarną politykę zasłonić postulatami spokojnej kampanii - ripostuje Paweł Sularz, szef PO w Krakowie. - Brutalna kampania jest winą PiS. Warto, nawet w sposób dosadny, pokazać, że PiS prowadzi złą politykę zamykającą się wyłącznie w walce i języku agresji.
(NIT)
K. W.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.