Facebook Google+ Twitter

Kampanii ciąg dalszy...

Starcie drugie za nami. Najbardziej elektryzujący akt spektaklu, jakim jest walka pomiędzy dwoma największymi ugrupowaniami w naszym rządzie, dobiegł końca. Kurtyna opadła, a nas czeka dziewięć dni koszmarnej nudy.

Bo naturalnym jest, że wszystko, co zabawne, szybko się kończy, a po tym zostaje pustka w sercu i pewnego rodzaju niedosyt. A kiedy Polak staje się zły, zaczyna narzekać. Taka jest właśnie natura człowieka - w iście cyklofreniczny sposób popadamy w skrajności, nie potrafiąc docenić tego, że ktoś ciężko pracował nad kampanią PiS, że cały sztab osób nie przespał wielu nocy, tworząc nowy spot PO. My potrafimy wytykać błędy, że dane się nie zgadzają, że bezy je się łyżeczką, czy że domy buduje się z cegieł, a nie z układów…

Jednak ja również jestem Polakiem, więc byłoby trochę dziwnym nie ponarzekać na kończącą się już kampanię wyborczą. Drodzy politycy! Gdzie ten wyczekiwany przez wszystkich rozmach znany nam z kampanii prezydenckiej? Gdzie brudy wywlekane przy każdej możliwej okazji? Z wielkim bólem serca muszę przyznać, że niekiedy zwykłe obrady Sejmu mają w sobie więcej życia i dramatyzmu, niż to, czym od kliku tygodni bombardują nas telewizja i prasa…

Wszystko, co zarówno Donald Tusk vel "Donek", jak i Jarosław Kaczyński vel "Ja, prezes" mogli powiedzieć o sobie i o Polsce, zostało powiedziane. Teraz obaj panowie z niecierpliwością wyczekują dnia wyborów, można by powiedzieć jak Sądu Ostatecznego, ponieważ od wyników głosowania zależy byt na arenie politycznej, tak PiS, jak i PO.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Masz rację, jednak walka ta nie będzie miała już w sobie tego ,,czegoś''. Ruchy obu polityków nie będą przemyślane, górę wezmą impulsy i spontaniczność... A to pozbawia kampanię całego uroku (przynajmniej moim zdaniem).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Teraz obaj panowie (i ich zaplecze) zaczynają walkę na całego. Każdy tak, jak potrafi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.