Facebook Google+ Twitter

KAN na Polskim Rynku Mieszkaniowym 2013

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-08 16:54

Spółka KAN wzięła udział w siódmej edycji ogólnopolskiej konferencji Polski Rynek Mieszkaniowy 2013. Było to największe i najbardziej prestiżowe tegoroczne spotkanie branży nieruchomości mieszkaniowych w Polsce.

W tegorocznym wydarzeniu w Hotelu Marriot w Warszawie wzięło udział ponad 200 osób – głównie reprezentantów największych rynkowych graczy wśród firm deweloperskich oraz przedstawicieli miast i gmin. Spółka KAN z Kleosina koło Białegostoku była sponsorem październikowej konferencji.
- Jako jedyni z branży instalacyjnej mieliśmy tam swoje stoisko informacyjne i okazję do zaprezentowania naszych osiągnięć na rynku mieszkaniowym – mówi Małgorzata Słomińska-Wicher, dyrektor marketingu KAN. - Nasza obecność miała na celu realizację strategii marketingowej i wzmacnianie wizerunku marki KAN-therm. Uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z naszą firmą, najważniejszymi realizacjami z długiej listy referencyjnej. Wszystkim na pewno utkwiło w pamięci nasze stoisko, roll-up’y systemowe i logo sponsorskie.
- Podczas konferencji odświeżyliśmy kilka kontaktów i odbyliśmy wiele owocnych spotkań z najważniejszymi deweloperami na rynku - wyjaśnia Grzegorz Lach, dyrektor handlowy firmy KAN.- Chcieliśmy również przybliżyć działalność naszej firmy, która działa na rynku już prawie 25 lat i przez cały czas się rozwija. Jesteśmy firmą polską z fabrykami w Polsce i Niemczech. Posiadamy najszerszą na rynku ofertę i nasze rozwiązania można stosować we wszystkich sektorach budownictwa, zarówno do nowych inwestycji, jak i budynków remontowanych czy zabytkowych.
KAN zaprezentował podczas konferencji najważniejsze inwestycje, w których zastosowano system KAN-therm.
- Lista naszych referencji robiła na uczestnikach konferencji duże wrażenie potwierdzając, że jesteśmy solidnym partnerem i poważnym graczem na rynku rozwiązań instalacyjnych – dodaje Grzegorz Lach.
Celem konferencji była rzetelna informacja oraz wymiana spostrzeżeń i opinii dotyczących funkcjonowania rynku w 2013 roku. Wydarzenie otworzył wykład prof. Grzegorza Kołodki, a poszczególne panele dyskusyjne dotyczyły najbardziej istotnych zagadnień i problemów dzisiejszego rynku. Eksperci rynku mieszkaniowego z Irlandii i Hiszpanii opowiedzieli o przebiegu kryzysu na rynkach mieszkaniowych w tych krajach i rozwiązaniach, jakie można wdrożyć w Polsce, aby uniknąć podobnych scenariuszy w przyszłości. W konferencji udział wzięło udział w sumie blisko 20 prelegentów.
- Chciałabym gorąco podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tego wydarzenia, a w szczególności sponsorom i partnerom konferencji - firmom KAN, Upper Finance Consulting, Zespół Zarządców Nieruchomości, Wittchen, firmie konsultingowej REAS oraz patronom honorowym oraz medialnym – mówiła podczas konferencji Katarzyna Cyprynowska, prezes spółki Nowy Adres SA, organizatora przedsięwzięcia.
(ida szwaczko)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: KAN


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.