Facebook Google+ Twitter

KAN wspiera Orkiestrę i potrzebujących

Była Złotym Partnerem tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspiera podopiecznych Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej – spółka KAN od lat pomaga potrzebującym.

 / Fot. kan / Fot. KANPoczątek roku to dla białostockiego producenta nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych okres intensywnych działań charytatywnych. W styczniu orkiestra WOŚP zbierała fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i na godną opiekę medyczną seniorów. Głównym Partnerem podlaskiego Finału jest Politechnika Białostocka i Radio Akadera , natomiast spółka KAN po raz kolejny wsparła akcję jako jeden ze Złotych Partnerów, którzy szczególnie angażują się w akcję.
- Tegorocznemu finałowi przyświecało hasło "Na ratunek”, a ile sprzętu uda się kupić, ile dzieci uratować i ilu starszym ludziom ulżyć - zależy od nas wszystkich. Dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć to największe przedsięwzięcie charytatywne w kraju jako Złoty Partner – mówi Jan Kaczan, wiceprezes KAN.
Jak co roku, koncerty WOŚP organizowane są na zasadzie zwrotu kosztów dojazdu ponoszonych przez zespoły, zaś sprawy techniczne - scena, nagłośnienie – finansowane są właśnie przez partnerów.
Również w styczniu w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku odbył się koncert charytatywny „Nie jesteś sam”, zorganizowany przez białostocki oddział Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. To forma podziękowania darczyńcom i sponsorom za pomoc najuboższej społeczności lokalnej. KAN od kilku lat wspiera akcję finansowo.
- Pragniemy przyjść z pomocą dzieciom z rodzin najuboższych, a także osobom chorym, niepełnosprawnych, samotnym, w starszym wieku, które z różnych przyczyn niezdolne są do samodzielnej egzystencji – a takim ludziom PKPS świadczy usługi opiekuńcze – dodaje Jan Kaczan.
Dzięki wsparciu takich firm jak KAN, ponad 4 tysiące osób: dzieci oraz osób starszych korzysta każdego roku z pomocy PKPS w różnych jej formach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.