Facebook Google+ Twitter

Kanada. EPIC - ekologiczne targi z polskim akcentem

Kanadyjski Vancouver corocznie jest gospodarzem trzydniowej wystawy EPIC, która zgodnie z dewizą organizatorów prezentuje zrównoważony i ekologiczny styl życia.

Samanta reklamuje butelki firmy ECO / Fot. Michał RadoszewskiAby z powodzeniem zaistnieć w każdej dziedzinie, a szczególnie w handlu, należy oferować produkty przyjazne środowisku. Zgodnie z tą dewizą, na trwającym w Vancouver corocznym salonie Epic , można było oglądać między innymi naturalne produkty spożywcze, ubiory, rowery z bambusową ramą, zabawki, produkty do mycia samochodów bez użycia wody, całą gamę samochodów o napędzie elektrycznym, czy butelki do wody, które są trwałe. W wszystko to ekologicznie przyjazne środowisku.

Wśród znanych już na rynku samochodowym firm, takich jak Mercedes, Toyota, czy Nissan, proponujących samochody z napędem elektrycznym, pojawił się nowy, lokalny producent z Kelowny Von Mynheer Automotive Ltd., prezentując ciekawy, pojazd o nazwie „Chico”.

Znane powiedzenia Heraklita „panta rhei" (wszystko płynie), pasuje idealnie do firmy EcoStream, proponującej konsumentom produkcję wody sodowej i aluminiowe butelki w oparciu o technologię szwajcarskiej firmy SIGG.

Kiedy poprosiłem o dodatkowe informacje okazało się, iż mogę je uzyskać w rodzimym języku. Miałem przyjemność rozmowy z Polką, Martą Mikitą-Wilson, president & CEO Eco Stream Canada z Winnipeg w Manitobie. Dodatkową atrakcją stoiska była Samanta, która reklamowała wyroby firmy wcielona w postać nimfy - uosobienie sił żywotnych przyrody.

Aby te informacje sprawdzić zapraszam Państwa na fotorelację.
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.