Facebook Google+ Twitter

Kanada. Globe 2012 - targi ochrony środowiska

Od 14 do 16 marca w Vancouver odbywają się targi i konferencje poświęcone zrównoważonym, "zielonym" technologiom. Nie zabrakło tu także polskiej ekspozycji.

Polskie stoisko na Targach Global 2012 - Vancouver / Fot. Michał RadoszewskiTrzydniowe targi prezentowały na około 400 stoiskach najnowsze zrównoważone, "zielone" technologie z całego świata. Impreza ta odbywa się tu co dwa lata, przemiennie z siostrzaną imprezą „Americana” w Montrealu.

Wśród wystawców znajdowało się stoisko Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Montrealu. Placówka ta służy zarówno polskim firmom w promocji ich wyrobów, jak również firmom zagranicznym zainteresowanym importem naszych wyrobów i usług oraz inwestycjami w Polsce.

Tegoroczny salon ukazywał między innymi takie tematy jak: ochrona oraz czyszczenie wody i powietrza, zarządzanie odpadami, czysta energia, budownictwo, usługi finansowe i prawnicze, edukacja i zarządzanie. Obecność instytucji rządowych i prowicjonalnych Kanady oraz USA, świadczy o wadze jaka przywiązywana jest do tej tematyki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.