Facebook Google+ Twitter

Kanada. IX Mały Memoriał im. Bronisława Czecha w Vancouver

Mały Memoriał im. Bronisława Czecha w Vancouver to amatorskie zawody w narciarstwie alpejskim i snowboardzie mające na celu krzewienie zamiłowania do sportów zimowych wśród miejscowej Polonii, szczególnie dzieci i młodzieży.

Plakat zawodów / Fot. Michał Radoszewski Tradycyjnie IX Mały Memoriał im. Bronisława Czecha w Vancouver organizowany został 19 lutego br. przez liczne grono osób współpracujących z Teresą i Zbyszkiem Szymborskimi odbył się w nowym miejscu - na Cypress Mountain.

Z roku na rok rośnie popularność tej imprezy, tak że tym razem na starcie stanęło stu miłośników białego szaleństwa i przybyło również kilku sponsorów. Patronem głównym imprezy jest Konsulat Generalny RP w Vancouver, który oprócz licznych nagród fundował również ciepłe jeszcze pączki. Wśród nagród, znajdował się tradycyjnie sprzęt narciarski, ale również rejs jachtem Klubu Zeglarskiego oraz bilety wstepu na spektakl Teatru Popularnego:"Król Maciuś Pierwszy".

Nowa lokalizacja imprezy jest nie tylko bardzo atrakcyjna, ale daje również duże możliwości rozwoju tych zawodów. Sądzić zatem należy, iż przyszłoroczna, jubileuszowa, edycja pobije rekordy frekwencji.

Zapraszam Państwa na fotoreportaż z tego Memoriału.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.