Facebook Google+ Twitter

Kanada. Polonia w Vancouver pamięta o katastrofie smoleńskiej

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-04-11 08:15

Miejscowa Polonia oraz Węgrzy, Ukraińcy i Kanadyjczycy spotkali się w centrum Vancouver, aby wspólnie manifestować z okazji drugiej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Protestowano także przeciwko dyskryminacji TV TRWAM i Radia Maryja.

Druga rocznica katastrofy smoleńskiej / Fot. Michał Radoszewski10 kwietnia 2012, przed Vancouver Art Gallery odbyła się manifestacja Polonii w Kolumbii Brytyjskiej, z okazji rocznicy katastrofy smoleńskiej, a także przeciwko dyskryminacji TV TRWAM, Radia Maryja i milionów katolików w Polsce i Polonii na całym świecie.

Głównymi hasłami manifestacji było: żądanie prawdy o Smoleńsku, żądanie miejsca na multipleksie cyfrowym dla TV TRWAM, żądanie wolności słowa i prawdy w mediach, żądanie wolnych i niezależnych mediów.

Organizatorem demonstracji był Klub Gazety Polskiej Zachodniej Kanady, który zaprosił do udziału w tym spotkaniu Kanadyjczyków, Węgrów i Ukraińców.

Zapraszam na fotorelację
Znajdź nas na Google+
(Michał Radoszewski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

willys
  • willys
  • 21.05.2012 03:56

"Propaganda radia "wolna europa"się skończyła !!!."

...nuuu beny Polak tak nie napisze nigdy!!!!...jeno soviecki POchołek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
beny
  • beny
  • 22.04.2012 13:24

Gazeta polska niech sobie poszczeka w swojej redakcji w Kanadzie ,a nie promuje zakłamanie w duchu katolickim.Kanadyjczycy nie są idiotami i rozróżniają zadymę od prawdy!!!.Ludzie tam mieszkający wiedzą kim są organizatorzy tej zadymy - to kilku dyspozycyjnych krzykaczy , dawna biedota góralska ,która w piórka obrosła i toruńscy tzw.misjonarze.Ich misją jest nie religia , a sianie plotek i kłamstw.Takimi sensacjami karmi się tamtejsza polonia i śmie mówić w imieniu tej organizacji na świecie. Czas skończyć z nośną nazwą tej organizacji "polonia",gdzie kilku "cwaniaków" zwija niezłą kasę.Kiedy oni byli w polsce???. Aby głosić takie kłamstwa ,to trzeba tu mieszkać i żyć. Propaganda radia "wolna europa"się skończyła !!!.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.