Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15778 miejsce

Kanada. Wypadek ciężarówki z pieniędzmi. 4 mln dolarów na ulicy

W okolicach Ontario w Kanadzie, doszło do dużego wypadku na ruchliwej autostradzie. Uczestniczyła w nim opancerzona ciężarówka do przewozu pieniędzy. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Ranne są dwie osoby. Ruch na autostradzie został zablokowany.

 / Fot. DaMoggen/CC 3.0W środę w północnej części prowincji Ontario, doszło do poważnego wypadku na zakorkowanej autostradzie. Kierowca opancerzonego pojazdu przewożącego około 4 milionów kanadyjskich dolarów, stracił panowanie nad ciężarówką i zjechał z drogi tracąc cały załadunek.

W wyniku incydentu na ulice wysypał się dywan jedno- i dwudolarówek, a ruch na autostradzie został sparaliżowany.

Kierowca ciężarówki pracuje w firmie specjalizującej się przewozem wartościowych towarów jak donosi corriere.it. Tracąc panowanie nad pojazdem wylądował na ścianie skalnego zbocza, a wypadkowi uległy także inne samochody jadące za "cenną" ciężarówką.

W wyniku nieszczęśliwego zdarzenia dwaj kierowcy zostali ciężko ranni. Aby "odratować" rozsypane pieniądze, do akcji wkroczyła policja, by przy użyciu specjalnych magnesów pozbierać rozsypane monety z asfaltu. Wartość cennego ładunku to kwota w granicach od 3,5 do 5 mln dolarów.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Jeżeli jest złośliwy i po grzecznej odpowiedzi dodał "oliwy do ognia" a na dokładkę nie przedstawił się kim jest, to jaki problem. Takich trzeba olewać i nie przejmować się. Chociaż ja osobiście myślę, że to jest "myNaród". Taki kameleon ciągle przepoczwarzający się. Rozumiem tych co nie chcą się przedstawić, ponieważ muszą mieć ku temu jakieś powody. Jednak to nie upoważnia do bycia złośliwym i to szczególnie w stosunku do płci żeńskiej. Proszę o więcej szacunku do ludzi i zwierząt. A jak chcesz się bracie wyżyć, to masz mnie jak ma Ci ulżyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zyta Sz.
  • Zyta Sz.
  • 31.03.2012 12:10

A ja myślę, że wódz i zgred to ta sama osoba,dlatego po grzecznej odpowiedzi autorki na komentarz musiał dorzucić swoje 3 grosze ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
zgred
  • zgred
  • 31.03.2012 10:52

Wiadomosc warta brukowca bedaca klasycznym przykladem gonitwy za sensacja byel jaka, byle byla.
A coz nas obchodzi wypadek na utostradzie w kanadzie?! W tym samym czasie mialo miejsce tysiace wypadkow na calym swiecie!
Bo posypal sie bilon????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do "wódz" źródło jest ujęte w tekście, jeśli się go czyta(corriere.it), natomiast zdjęcie dodała redakcja, więc za nie nieodpowiadam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wódz
  • wódz
  • 31.03.2012 07:18

do moderacji, dlaczego autorka nie podaje źródła? A zdjęcie to skąd bo chyba nie z Ontario

Komentarz został ukrytyrozwiń
tramp
  • tramp
  • 29.03.2012 23:10

Musiało to ciekawie wyglądać, jak u wujka MC Kwacza :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.