Facebook Google+ Twitter

Kanał HBO GO już dostępny, na razie dla klientów operatora INEA

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-12-20 14:17

HBO Central Europe, uruchomiło w Polsce HBO GO – serwis "wideo na żądanie" przez internet. Usługa HBO GO jest w pierwszej kolejności dostępna dla klientów INEA, największego operatora telekomunikacyjnego w Wielkopolsce.

"Cieszymy się, że możemy ogłosić pierwsze w Europie uruchomienie tej innowacyjnej usługi" – powiedziała Linda Jensen, prezes HBO Central Europe.

Kadr z serialu "Zakazane imperium". / Fot. HBOHBO GO może być dostępne u wybranych operatorów oferujących telewizję cyfrową i Internet. Serwis działa w najnowszej technologii streamingu, która umożliwia odbiór wybranych programów w najlepszej możliwej jakości, bez zakłóceń w oparciu o analizę szybkości posiadanego łącza internetowego. Prezes zarządu HBO Polska Aleksander Kutela prowadzi prezentację nowego serwisu HBO GO. / Fot. Tomasz Hens

W HBO GO abonenci znajdą ponad 100 godzin zróżnicowanej oferty programowej: filmów, seriali, produkcji dokumentalnych i koncertów z aktualnej oferty HBO. Wybrane produkcje własne będą dostępne jeszcze przed premierą na antenie HBO. Oferta będzie aktualizowana co tydzień. Proponowana cena miesięcznego abonamentu to 10 zł. Jednak będzie ona zależała od umów z konkretnymi operatorami.

Serwis umożliwia abonentom oglądanie wybranych programów za pomocą komputera przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu abonenci HBO GO mogą oglądać filmy i seriale, kiedy chcą i ile razy chcą.

Na podstawie materiałów prasowych HBO

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

obi
  • obi
  • 20.12.2010 22:07

Oskarżenia chyba niestosowne biorąc pod uwagę, że tekst pod linkiem hatak nie ma informacji o pochodzeniu z materiałow prasowych. Tak się składa że mam do nich dostęp i o plagiat równie dobrze można posądzić kogos kto opublikował tekst na hatak. Cała afera to ze strony prowdyra sztuka dla sztuki - trudno o inne określenia...

Komentarz został ukrytyrozwiń

W polu uwagi pisze się do redakcji proszę o puszczenie jako gość dnia. Z tego co mi wiadomo to czasem jak się edytuje to zmienia na nazwisko. Krystian też mi kiedyś zwrócił uwagę i nie tylko on i jako pretensji nie miałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oskarżyłem Cię o to że nie jesteś autorem tekstu i o to że podpisałeś się pod cudzą pracą nie podając źródła, to jest prawda na co przedstawiłem konkretne dowody. Twoje "błędy" zostały naprawione po mojej interwencji za którą zażyczyłeś sobie przeprosin. Czy naprawdę tak powinno być?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krystianie oskarżyłeś mnie, że tekst skopiowałem z innych stron. To jest zwyczajna nieprawda. Błąd, że tekst poszedł pod moim nazwiskiem. Tu biję się w piersi. I zostało to naprawione. Ale faktem też jest, że pisząc tekst i wysyłając do redakcji nie mam opcji aby wybrać "Gość dnia". Cokolwiek wyślę będzie pod moim nazwiskiem. Zatem uważam sprawę za zakończoną. Jest tak jak być powinno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomku, podpisałeś się pod cudzą pracą, twierdzisz że postąpiłeś słusznie jednocześnie zmieniając jednak tekst w taki sposób byś Ty i W24 nie miało kłopotów o naruszenie praw autorskich. Ja swoje obawy poparłem konkretnymi linkami do tekstu który skopiowałeś. Ty mnie posądzasz o czepianie i wysyłasz na kurs dokształcający czy tylko aby na pewno jest on potrzebny mnie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wodzirej
  • Wodzirej
  • 20.12.2010 17:29

Owszem ma Pan. Cytat z linkowanego przez pana Jamroza tekstu:

"Serwis umożliwia abonentom oglądanie wybranych programów za pomocą komputera przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu abonenci HBO GO mogą oglądać filmy i seriale, kiedy chcą i ile razy chcą."

cytat z pana tekstu:

"Serwis umożliwia abonentom oglądanie wybranych programów za pomocą komputera przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu abonenci HBO GO mogą oglądać filmy i seriale, kiedy chcą i ile razy chcą. "

Toczka w toczkę to samo - podpisał Pan to własnym nazwiskiem. Nawet jeśli to materiały prasowe, to nie umieszcza się pod takim swojego nazwiska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aż już się boję. Proszę pisz. Ja nie mam niczego za zarzucenia sobie. Nie rozumiem tylko czemu czepiłeś się tekstu? Nudzisz się? Jak tak to pójdź na ten kurs korespondencyjny dziennikarstwa to się czymś zajmiesz sensownym. A teraz czekam na kolejny twój "błyskotliwy" komentarz:))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Mac, proszę kieruj swoje uwagi do autora materiału.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Z. Mac
  • Z. Mac
  • 20.12.2010 15:52

@ Jamróz. Podstawowy kurs dziennikarstwa kosztuje 250,00 złotych. Jest korespondencyjny. Trwa 6 miesięcy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Z redakcją uzgodniliśmy, że materiał będzie jako Gość dnia, aby podobnych insynuacji jak twoje nie było. Wiadomości wziąłem z materiałów prasowych, które otrzymałem we czwartek oraz informacji, które uzyskałem na miejscu. Te same materiały otrzymali inni dziennikarze, oraz słuchali tej samej prezentacji co ja.

Bezpodstawnie mnie oskarżyłeś i szkalujesz moje dobre imię. Zatem nie mamy z sobą o czym rozmawiać. Nastepnym razem zastanów się dwa razy zanim wypiszesz taki komentarz."

Skoro nie mam racji i jesteś pewien że moje oskarżenia są bezpodstawne to nasuwa się proste pytanie: Dlaczego po mojej reakcji dopisałeś notkę o materiałach prasowych i dlaczego materiał przez redakcję jest jako gość dnia? Zapewniam Cię że następnym razem napiszę do autorów zerżniętych przez Ciebie tekstów i przed nimi będziesz się tłumaczył.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.