Facebook Google+ Twitter

Kanał Wiadomości24.pl na Dailymotion w Waszych rękach!

Nawiązaliśmy współpracę z Dailymotion.com, francuskim portalem internetowym, który działa na podobnej zasadzie jak YouTube, daje możliwość umieszczania na nim swoich materiałów wideo. Chcielibyśmy włączyć Was autorów w proces zarządzania tym kanałem.

Kanał W24 na Dalymotion.com. / Fot. screenJako oficjalny partner (official user) posiadamy na stronie własny kanał, na którym prezentowane będą nasze filmy wideo. Nie ma tam limitów co do wielkości filmów jakie możemy wgrać.

Chcielibyśmy korzystając z możliwości jakie daje nam Dailymotion zrobić dwojaki użytek. Po pierwsze, traktować kanał jako miejsce, w którym prezentować będziemy nasze redakcyjne nagrania wideo i jako miejsce, które mamy nadzieję przyciągnie do naszej społeczności nowe osoby. Po drugie chcielibyśmy oddać też nasz kanał do Waszej dyspozycji. Bardzo często jest tak, że macie jakiś film wideo i z przyczyn technicznych (np. rozmiar pliku) nie możecie go wgrać do naszego systemu. Kanał Dailymotion może się więc stać doskonałym rozwiązaniem wszelkiego typu bolączek związanych z wgrywaniem wideo na stronę. Po prostu wchodzicie na kanał, ładujecie plik i linkujecie go do materiału pisanego albo wysyłacie linka, korzystając z opcji "umieść link". Wszystko to jest możliwe pod pewnymi warunkami oczywiście. Jakimi?

Aby dostać się i zarządzać kanałem, potrzebne jest hasło, znane tylko redakcji. Aby je otrzymać należy:

1. Napisać maila na m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl, w którym wyrazicie chęć otrzymania hasła. Mail powinien być zatytułowany "Dailymotion - hasło", powinno się też w nim znaleźć uzasadnienie Waszej prośby.
2. Wgrywane filmy powinny być Waszego autorstwa, jeżeli chcecie wgrać film babci, dziadka, kolegi lub cioci należy skonsultować to ze mną mailowo i oczywiście przysłać zgodę osoby, która film kręciła.
3. Umieszczane filmy powinny być filmami sensownymi przekazującymi jakąś treść. Filmy w rodzaju: "patrzcie to moje biurko" albo "kręcę moją nogę jak się rusza" będą usuwane. Niedozwolone jest też wgrywanie filmów o treści obraźliwej dla osób trzecich, materiałów pornograficznych czy pokazujących przemoc.
4. Hasło otrzymać mogą osoby już z pierwszym piórem, przy czym jednak głównym kryterium udostępniania hasła będzie zaufanie redakcji do danej osoby.

Kanał Dailymotion, to już drugi kanał wideo w sieci, który posiadają Wiadomości24.pl. Od 13 listopada 2006 jesteśmy na Youtube. Zgromadziliśmy tu już 99 filmów, mamy 184 zarejestrowanych na kanale stałych widzów. Wśród wszystkich kanałów na Youtube, kanał Wiadomości24.pl jest na 11. miejscu pośród najchętniej subskrybowanych kanałów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

o widze że sie do was babka z Paryża odezwała

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmm, ciekawe :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.