Facebook Google+ Twitter

Kandydaci na prezydenta w Naszej Klasie

Marek Jurek, Bronisław Komorowski, Janusz Korwin-Mikke, Andrzej Lepper, Grzegorz Napieralski, Andrzej Olechowski, Waldemar Pawlak i Bogusław Ziętek to kandydaci w wyborach prezydenckich, którzy prowadzą swoje oficjalne konta na NK.

Logo / Fot. NK"Wybory prezydenckie to dla nas bardzo ważny projekt. Chcemy by 14 milionów Polaków korzystających z NK, mogło bezpośrednio śledzić kampanię i otrzymywać informacje z pierwszej ręki, wprost od kandydatów. Politycy linkują do swoich stron i blogów, przedstawiają swoje programy, komentują bieżącą sytuacje polityczną, a także pozwalają się poznać z nieznanej strony. Robią to, np. wrzucając unikatowe zdjęcia do galerii" - mówi Joanna Gajewska, rzecznik Naszej Klasy.

Oficjalnie dowiedziałem się, że pierwszym kandydatem który założył oficjalne konto był Grzegorz Napieralski. W ślady za Napieralskim szybko poszedł Andrzej Olechowski, którego konto zostało założone w bardzo krótkim odstępie czasowym. Nowych wyborców przez portal społecznościowy Nasza Klasa szybko zaczęli poszukiwać pozostali kandydaci. Aktualnie oficjalne profile prowadzą:

Marek Jurek
Bronisław Komorowski
Janusz Korwin-Mikke
Andrzej Lepper
Grzegorz Napieralski
Andrzej Olechowski
Waldemar Pawlak
Bogusław Ziętek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.