Facebook Google+ Twitter

Kandydaci z Polski poszukiwani do pierwszego filmu internetowego

"Webcam World" to nowatorski projekt młodej grupy fachowców i specjalistów "Wishmaster incorporated". Firma organizuje casting do filmu i poszukuje młodych talentów, również z Polski.

Zdjęcie ilustracyjne. Małpa wciąga się w cyberświat / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Blnguyen.JPGFilm opowiada o młodej studentce Spenc, mieszkającej w Warszawie, która zostaje wciągnięta w wirtualny świat przez swoją przyjaciółkę, Marilyn. Dziewczyna, razem z widzem, poznaje różne ścieżki wirtualnego życia i nowych ludzi. Twórcy chcą ukazać prawdziwe emocje w cyberprzestrzeni. Będzie akcja, komedia, dramat, kryminał - jak w życiu i sieci.

Charakterystyka wszystkich postaci znajduje się na stronie internetowej filmu. Aby dostać rolę nie jest wymagane żadne doświadczenie aktorskie. Główne założenie to szczere chęci i pragnienie dobrej zabawy.

- Głównych ról jest 10, jednak wszystkich postaci łącznie z trzecim planem w filmie, pojawić się ma 200 - mówi Jaśmina Trafikowska z Wishmasterinc.com. - Właśnie wkraczamy w drugą fazę castingu. Z kandydatami do ról, którzy przejdą do drugiego etapu, spotkamy się w ostatni weekend sierpnia. Harmonogram przewiduje, że pod koniec października, materiał powinien trafić do postprodukcji.

Kandydaci muszą w miarę biegle władać językiem angielskim, bowiem scenariusz napisany został w języku Szekspira. Zainteresowani są proszeni o wysłanie zgłoszenia, wraz ze zdjęciem i zastrzeżeniem o jaką rolę się ubiegają, poprzez e-mail podany na stronie internetowej www.Wishmasterinc.com.

- Co do obsady, mamy już kilka pewniaków, natomiast zdecydowaliśmy się ogłosić ogólnodostępny casting dla wszystkich zainteresowanych - zapewnia Jaśmina Trafikowska.
- Szukamy ludzi z talentem, którzy nie mieli wcześniej możliwości lub okazji zaistnieć. Ponieważ film przedstawia środowisko internautów, płeć, wiek, doświadczenie zawodowe chętnych do udziału, nie mają znaczenia.

Każdy z uczestników projektu otrzyma jako wynagrodzenie kopię filmu, przygotowane zdjęcia do portfolio oraz profesjonalną sesję zdjęciową. Plus jak zapowiadają twórcy - doświadczenie i wiedzę, jak funkcjonuje przemysł rozrywkowy.

Więcej informacji na stronie: wishmasterinc.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Przepraszam. Myślałem, że zrozumiesz. Jakbyś np. usłyszała to ode mnie na ulicy to byś się uśmiechnęła. A tu przez internet wielu rzeczy nie da się przekazać. No nie gniewaj się, nie chciałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko się nie obrażaj. To był taki żart.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pewnie, że wszyscy. Ja zagram złego Niemca Adolfa Helmuta :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

A pozostałą część Redakcji nie zagra głównych ról ? Tylko tak jakoś wybiórczo...?:) To kto da Wam kasę ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, proszę, liczy się scenariusz. Będzie dobry scenariusz, znajdzie się kasa :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Albo taki film Don kiszon, matka chrzestna mafii kupuje pewien serwis dziennikarstwa obywatelskiego - V12. Zamierza w ten sposób prać pieniądze. W rezultacie wszyscy dziennikarze obywatelscy opływają w luksus, piją balantajnsa i jeżdżą korvetami :D. Plus jakiś romans między autorami a autorkami w24 (coś a la Uprowadzenie Agaty: - grasz w otwarte karty. - gram - i wygrywasz. wieeeeelka miiiiłoooośćć :))

Panom, którzy by chcieli wziąć udział w filmie chciałbym tylko tak ogólnie powiedzieć, że niestety nie każdy może być Dirkiem Digglerem :D Jak już napiszemy scenariusz to trzeba się będzie podzielić rolami.

PS Mateusz a w jakiej roli byś się widział? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hm ciekawe pytanie.

PS nie morgue :) ale rogue.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobre;) Też chce zagrać;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zróbmy taki film ala superbohaterowie. Ktoś z redakcji np. Mateusz będzie profesorem X, ja np. będę Wolverinem, ty możesz być Morgue, Shadowcat czy kim byś tam chciała. Nazwiemy się inaczej niż w pierwowzorze, np. Mateusz będzie profesorem W24, ja Wolfem itd. Redakcję zamienimy w szkołę dla mutantów, będziemy pisać artykuły, mieć super moce i ratować ludzi z opresji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aniołki Adama - hehe taki będzie tytuł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.