Facebook Google+ Twitter

Kandydat na burmistrza Makowa Podhalańskiego Paweł Sala

Paweł Sala: nauczyciel, reżyser, radny. Człowiek z pasją i pomysłami na to, by gminę uczynić bezpieczną, piękną i przyjazną.

Kandydat na burmistrza Makowa Podhalańskiego Paweł Sala / Fot. Plakat kampanii wyborczejKandydatowi na burmistrza Makowa Podhalańskiego nie są obce sprawy gminy, gdyż od czterech lat aktywnie działa w Radzie Miejskiej.

Najważniejsze plany kandydata:

Rozsądna gospodarka finansowa

Paweł Sala uważa, że pożyczka to dobre rozwiązanie, ale tylko wtedy, gdy jest ważny i jasno określony cel, możliwość spłaty i szanse na dofinansowanie inwestycji ze środków zewnętrznych. W związku z tym, że fundusze unijne i sprzyjająca polityka regionalna dla obszarów wiejskich otwarły ogromne możliwości.

Jako efekt skutecznego pozyskiwania pieniędzy unijnych, kandydat na burmistrza przywołuje obwodnicę Zembrzyc, Orlika w Suchej, Baczynie czy Zawoi, halę sportową w Suchej czy też skatepark w Zawoi.

W ramach troski o dochody gminy, kandydat na burmistrza przypomina także, jak bardzo ważne jest, by myśleć o rozwoju małych i średnich firm lokalnych, o stworzeniu warunków atrakcyjnych dla inwestorów, o wykupieniu przez gminę terenów i ich uzbrojeniu. Kandydat przypomina także, by wykorzystać atut Makowa Podhalańskiego, jakim jest położenie w centrum powiatu suskiego.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (73):

Sortuj komentarze:

obserwator
  • obserwator
  • 15.08.2012 18:18

No i nie udało się zlikwidować szkoły w Dolnym Makowie! Bóg wie co czyni! Krzywda dzieci i nauczycieli nie wyjdzie na dobre! Po co ćmić i oszukiwać naród, że szło o oszczędności? Jakie? po prostu chciano narodowi wyrwać krawicę przodków i kolesiom oddać budynek na prywatne interesy! Jak można kłamać, ze zapewni ludziom pracę, jak nie zaproponował nauczycielom ani jednej godziny. Chciał ich po prostu wyrzucić na bruk, dzieci rozrzucić po makowskiej ruderze , zabrać dorobek dwójki! Czy to etyczne i moralne? To podłe. ale Bóg widział po czyjej stronie racja. Częstochowskie Katolickie Stow. Szkół przejęło i poprowadzi szkołę. Chwała tym co z determinacją o nią walczyli! Niech władza nie myśli, że nie musi się liczyć z wolą wyborców!

Komentarz został ukrytyrozwiń
muka
  • muka
  • 09.12.2011 19:39

taaaa ON zrobił ... porażka kolejna

Komentarz został ukrytyrozwiń
makowianka
  • makowianka
  • 21.10.2011 15:26

Ale orlika i parking przy osrodku własnie jemu zawdzieczamy. Tak trzymac! Ludzie widzą, że Maków sie zmienia, wystarczy popatrzec na rynek- odnowiona poczta,nowe latarnie, kwiatki, lawki. Liczymy tez na ladne dekoracje swiąteczne, bo te lampeczki już nam sie przejadły

Komentarz został ukrytyrozwiń
kolega
  • kolega
  • 14.10.2011 22:56

los i Bóg odpłaci mu za wyrządzone zło i krzywdę ludzi. Nie tacy byli i polecieli. Dziś wypada chodzić kanałami, bo sumienie gryzie.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
ROMA
  • ROMA
  • 14.10.2011 22:51

Sala coś marnieje, chudnie biedaczysko mimo tej kasy jaką bierze. Krzywda ludzka jednak d lawi i nie wychodzi na zdrowie. Kolegów nauczycieli chce się pozbawiać pracy- wstyd!Reformator- likwidator, już zawsze pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.Sztuką jest budować i poprawiać , a nie burzyć to co ludzie wsznosili przez lata i likwidować szkołę istniejącą ponad wiek. No ale to w stylu aktora, reżysera - za pieniądze sprzeda się jak Judasz. Historia mu to zapamięta.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obywatel
  • obywatel
  • 04.10.2011 23:04

Sala to marinetka Bani.Nie ma własnego zdania, kurczowo trzyma się koryta jakiego się doczekał.Teraz wie że żyje, bo jako nauczyciel nie miał takich dochodów. Nic nie robi tylko opowiada ile zrobił. Wielkie G....Ale kasa leci....

Komentarz został ukrytyrozwiń
bobik
  • bobik
  • 23.09.2011 23:07

Ciekawe, kto rozliczy kierownictwo Domu Kultury za pijaństwa na wyjazdach Makowskiej Polany.?
Dzieci rzuciły strojami, bo nie chcą występować w takim zespole!A kasa na to idzie, gdzie tu oszczędność i promocja kultury panie Sala?

Komentarz został ukrytyrozwiń
obywatel
  • obywatel
  • 22.09.2011 23:42

Burmistrz wylicza wszystkim koszty i wydatki, a może trzeba podsumować ile już wziął kasy od początku kadencji? 10.500 x 10 mieś. = 105.000 zł. ładna fortunka! jako nauczyciel musiąłby na to pracować ok.40 mieś. więc cóż się dziwić, że trzyma się rękami nogami korytka? Ale może trzeba też pomyśleć o innych i nie likwidować miejsc pracy , zamykać dzieciom szkół! Dobrze wiemy, że nie o oszczędność tu chodzi, tylko prywatne interesy nie doszły do skutku. Skoro oszczędzać to zacząć od siebie i urzędasów!Ryba psuje się od głowy zacny Panie reżyserze, nauczycielu i ojcze miasta!w Makowie czuć tą zgnilizną. Marazm i dziadostwo a forsę się dużą bierze. Na koniec roku rozliczą Pana mieszkańcy -wyborcy. Naród nie jest tępy jak myśli władza!

Komentarz został ukrytyrozwiń
HOP
  • HOP
  • 20.09.2011 17:57

TO taki z niego burmistrz jak z capa ogrodnik. Nie ma własnego zdania, wszystkim rządzi Bania!
Nauczyciel, a najwięcej dokucza kolegom po fachu i dzieciom. Pedagog z niego i psycholog że hej.
ważne to że ma dobrą kasę , bo jako bida nauczyciel by takiej nie miał. Kłamie i ćmi naród.Taki z niego reżyser że hej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Makowianin
  • Makowianin
  • 15.03.2011 23:36

4 miesiące minęło, burmistrz bierze kasę, a w Makowie stagnacja. Czas skończyć z tym zdziczeniem w polityce , tym marazmem w zarządzaniu miastem i gminą! Spragniony jestem stabilizacji, rządów rozsądnych i mądrych ludzi, a nie warchołów i sobiepanków.Myślę, że państwo również. Nieprawdaż?Lecz pozamykanymi szkołami nie da sie tego zmienić. w przyszłości "nieoświeconych" wyborców łatwo będzie wodzić za nos, mamić ochłapami, karmić tanią propagandą sukcesu. Bez Szkół Miasta i Kraju nie zmienimy! O oświatę i dzieci trzeba dbać, to one są przyszłością Makowa i Polski!
Wstyd żeby nauczyciel zaczął od szukania oszczędności na dzieciach- cudzych, bo własnym, " by nieba przychylił".