Facebook Google+ Twitter

Kandydat SLD z Warszawy wysłał list do gejów

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-10-07 18:28

Piotr Gadzinowski, kandydujący na posła z ostatniego miejsca warszawskiej listy SLD, postanowił uzyskać poparcie wśród środowisk homoseksualnych. I trzeba przyznać, że wybrał dość oryginalny sposób.

 / Fot. print screenW newsletterze jednego z gejowskich portali społecznościowych Gadzinowski zamieścił list, w którym przekonuje, że jest "przyjacielem gejów i lesbijek od lat 90."

W HONGKONGU... na gejów mówi się Tong-Zhi, to słowo ma właściwie dwa znaczenia, drugie to określenie ludzi którzy mają jakąś wspólną sprawę. W najbliższą niedzielę ja-socjaldemokrata i Ty-gej też mamy wspólną sprawę!

Jestem przyjacielem gejów i lesbijek od lat 90-tych kiedy zaproszono mnie na Paradę gejowską do Berlina. Już wtedy pisałem dużo na temat mniejszości seksualnych w tygodniku "NIE". Potem pojawiły się Parady Równości w Warszawie, w których brałem często udział, bywałem też na konferencjach i imprezach benefitowych. Dzisiaj jedną z naszych ważniejszych wspólnych spraw jest kwestia ustawy o związkach rejestrowanych, którą moja partia - Sojusz Lewicy Demokratycznej wnosi na drogę legislacyjną po raz kolejny.


Gadzinowski dalej krytykuje Bartosza Arłukowicza, który z człowieka lewicy stał się liberałem oraz Janusza Palikota, nawiązując do homofobicznego Ozonu, który wydawał.

Nie jestem człowiekiem który zmienia partie i poglądy co parę lat. Nie wydawałem nigdy homofobicznych pism i nie jestem liberałem ale socjaldemokratą. Proszę o Twój głos w wyborach do sejmu bo wierzę, że wiele nas łączy. Kiedy w niedzielę, zamkniesz się w kabinie (wyborczej) przypomnij sobie o mnie... :-)

Kandydat Gadzinowski chce także na finiszu kampanii spotkać się ze swoimi wyborcami. Poniżej szczegóły.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o moim pomyśle na Polskę zapraszam na www.piotrgadzinowski.pl, w najbliższy piątkowy wieczór odwiedzę też wszystkie kluby gej/les w Warszawie i chętnie odpowiem na Twoje pytania osobiście (uwaga: Tylko przed północą).

Piotr Gadzinowski był posłem na Sejm III, IV i V kadencji z ramienia SLD. W 2007 roku bezskutecznie starał się o reelekcję. W 2009 roku kandydował bezskutecznie do PE, również z ostatniego miejsca. Jest współprowadzącym programu "Godzina z Gadziną" w Antyradiu.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 08.10.2011 16:07

@Do ,,Głosu Rozsądku''- Proszę Pana, niech Pan sam oddaje w Wyborach swój nieważny głos i niech Pan przestanie agitować i namawiać ludzi do takiej a społecznej postawy. Pana głos nie jest wcale głosem rozsądku. Poza tym,ludzie mają swój własny rozum i nie muszą anonimowego podburzyciela,takiego,jak Pan wcale słuchać. Nie są na tyle infantylni i bezwolni za jakich ich Pan uważa. Pana nawoływanie do bojkotowania Wyborów w Polsce, na nic się zda.

Komentarz został ukrytyrozwiń
GŁOS ROZSĄDKU
  • GŁOS ROZSĄDKU
  • 07.10.2011 23:50

Mam prośbę ! ZAGŁOSUJMY w tych Wyborach lecz oddajmy GŁOS NIEWAŻNY !
Nasi pseudo Politycy namawiają nasz zawsze do głosowania, bo mają w tym konkretny interes zapewnione na 4 lata ciepłe posadki nie małe pensje itd ,więc zawsze przed Wyborami dużo nam obiecują.Prawda jest taka że mają zwykłego Polaka gdzieś...Jest w kraju Bezrobocie ,pensje z roku na rok spadają,zatrudniają Polaków/Wyborców na czarno,dzieło lub zlecenie za marne stawki.
Młodzi ludzie po szkołach średnich i studiach nie mają żadnych peryspektyw na dobrą pracę i godną płacę.Dajmy im pstyczek w nos i ODDAJMY GŁOS NIEWAŻNY !!!
Wszyscy ludzie niezadowoleni z ostatnich 22 lat rządzenia w naszym kraju, tak powinni zrobić.POLITYCY/PARTIE gdyby dowiedzieli się że setki tysięcy a może miliony Polaków nie zagłosowali na NICH skoczyła by im GULA.W Świat poszła by też ta informacja że Polacy w sposób demokratyczny w Wyborach ODDAJĄC GŁOS NIEWAŻNY sprzeciwiają się chorej Polityce...TO MOŻEMY ZROBIĆ DLA SIEBIE a NIE DLA TYCH PARTII I PSEUDO POLITYKÓW- ODDAJMY GŁOS NIEWAŻNY !!! TO MA NAPRAWDĘ SENS.....TO MOŻEMY MY ZWYKLI SZARZY LUDZIE ZROBIĆ - ODDAJMY W WYBORACH GŁOS NIEWAŻNY

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 07.10.2011 22:55

Miejmy nadzieję,że ten Gadzinowski rzeczywiście ma dobre intencje i jest szczery. Lewica zresztą zawsze była bardziej tolerancyjna co do różnych mniejszości,czy to kulturowych czy też jakichkolwiek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
  • gorol
  • 07.10.2011 20:04

nic przeciwko gejom.u nas jak bych powiedziol gej tak mie zodyn nie zrozumie. u nas na takich mowi sie ze som ciepli

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.