Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

48624 miejsce

Kandydat z jajami, w dodatku aż dziesięcioma

Na niecodzienny pomysł promocyjny wpadł kandydat na radnego rady powiatu radomszczańskiego. Jacek Paszewski chwali się, że jest jedynym kandydatem z jajami. Dosłownie.

Jacek Paszewski ma 32 lata, mieszka w Radomsku. W tegorocznych wyborach kandyduje do rady powiatu radomszczańskiego z listy Platformy Obywatelskiej RP (okręg nr 1, pozycja nr 8). Podobnie jak wielu innych kandydatów, wydrukował on swoje tradycyjne materiały promocyjne. Oprócz tego szeroko zakrojoną kampanię prowadzi również w internecie na portalach społecznościowych, m.in. na Facebooku i Naszej-Klasie.

Jacek Paszewski - jedyny kandydat z jajami / Fot. materiały ze strony internetowej kandydataNa jednym z plakatów, które rozpowszechnia w internecie, Jacek Paszewski umieścił swoje zdjęcie z wytłaczanką z dziesięcioma kurzymi jajami oraz podpisem: "Jacek Paszewski. Jedyny kandydat z jajami". Właściwie jest to prawda, bo nie widziałem aby którykolwiek z pozostałych kandydatów na radnych do rady powiatu radomszczańskiego zrobił sobie podobne zdjęcie.

- Na pomysł wpadłem spontanicznie. Gdy umieściłem zdjęcie w internecie, zauważyłem, że przypadło ono do gustu wielu moim znajomym, którzy być może właśnie dzięki temu oddadzą na mnie swój głos. Chciałem być inni niż pozostali kandydaci, ominąć "wyborczą rutynę". Oczywiście pracę w radzie powiatu traktuję poważnie. Chcę m.in. budować boiska - informuje kandydat.

Pomysł rzeczywiście jest niestandardowy. Czy jednak dzięki temu Jacek Paszewski otrzyma mandat radnego? Dowiemy się po 21 listopada.

Jacek Paszewski jest także dziennikarzem obywatelskim serwisu Wiadomości24.pl.


Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Ale ja nie jestem z PO i nigdy nie byłem...

Komentarz został ukrytyrozwiń
lukasz
  • lukasz
  • 19.11.2010 21:56

Kumpel kumpla z PO promuje i to jest dziennikarstwo niezalezne. Panowie taka wzajemna reklama - bez jaj!

Komentarz został ukrytyrozwiń
fanka paszcza
  • fanka paszcza
  • 19.11.2010 19:16

Okazał wielki dystans do siebie.... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
andrzej  kowalczyk
  • andrzej kowalczyk
  • 19.11.2010 18:33

popieram przedmowce. przynajmniej widac ze chlopak jest kreatywny i ma jakis pomysl na kampanie. znalazlem jego strone w internecie (www.jacekpaszewski.pl) i faktycznie wybija sie z rutyny kampani i program wyborczy tez ma konkretny. szkoda ze nie mieszkam w Radomsku bo by mial moj glos. jezeli ktos jest z Radomska to niech na niego postawi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i fajna kandydatura, a co ma mydlić ludziom oczy że zawróci kijem Wisłę? Dobry bajer to połowa wygranej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.