Facebook Google+ Twitter

''Kapele Serc" dla potrzebujących pomocy. Koncert charytatywny 22 maja w Lublinie

Lubelski oddział Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego dziękuje wszystkim ludziom dobrej woli za przekazanie 1 procenta podatku dochodowego przy okazji rozliczeń PIT w urzędzie skarbowym i wszelkie inne przejawy hojności.

Dziękując za wszelkie okazane dobro i prosząc o kontynuację w okazywaniu wielkości swojego serca, organizacja w ramach rewanżu zaprasza wszystkich przyjaciół, dobrodziei i sympatyków na charytatywny koncert do Muszli Koncertowej lubelskiego Ogrodu Saskiego.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 22 maja 2011 r. o godz.16.

Akcja "Kapele Serc", zainicjowana w 2009 r., przez polską sekcję CIOFF (Międzynarodowa Rada Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwalu i Sztuki Ludowej) z inicjatywy Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka".

W akcji "Kapele Serc" na rzecz chorych na stwardnienie rozsiane w Lublinie wystąpią: Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Zespół Pieśni i Tańca Ludowego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Podczas koncertu wolontariusze będą zbierali datki na rzecz chorych na SM. Ze względu na liczne zapowiadające się atrakcje, warto więc 22 maja wybrać się do Ogrodu Saskiego. Będzie okazja zarówno do miłego spędzenia niedzielnego popołudnia, jak i okazania swojej szczodrobliwości na rzecz chorych na tą nieuleczalną chorobę i tym samym ulżenia w ich cierpieniach.

Wybierzmy się więc na wspomnianą imprezę, połączmy przyjemne z pożytecznym!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.