Facebook Google+ Twitter

Karambol ciężarówek w Gdańsku

Około godz. 15.30, na jednym z głównych ciągów komunikacyjnych miasta w kierunku Przejazdowa, na wysokości stadionu żużlowego, zderzyły się cztery ciężarówki jadące w kolumnie. Na całe szczęście żaden z kierowców nie odniósł obrażeń.

Remiza.com.pl - Polski Serwis Pożarniczy / Fot. Andrzej JakubiakJak doszło do wypadku? Prawdopodobnie przyczyną kolizji było nie zachowanie należytej odległości od pojazdu poprzedzającego jakim był biały ciągnik siodłowy, w którego uderzył Mercedes Actros. Za Actrosem jechała biała Scania, która zdążyła wyhamować, jednak jadąca za Scanią ciężarówka marki Mercedes Actros nie zachowała odstępu i uderzyła już z większą siłą w naczepę Scanii, wbijając się aż po kabinę kierowcy.

Remiza.com.pl - Polski Serwis Pożarniczy / Fot. Andrzej JakubiakWypadek ten spowodował paraliż w tym rejonie. Z ruchu wyłączona została zatoczka autobusowa
i jeden z trzech dostępnych pasów. Na pomoc w rozładowaniu i usunięciu pojazdów przyjechało, prócz Mercedesa Atego - GBA z JRG-2, Volvo FL10 - SCRd z Wrzeszcza. Strażacy natychmiast wzięli się za usuwanie pojazdów. Po ponad godzinie, ok. godz. 18, droga już była całkowicie przejezdna.

Remiza.com.pl - Polski Serwis Pożarniczy / Fot. Andrzej Jakubiak

Źródło: Remiza.com.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.