Facebook Google+ Twitter

Karambol na Obwodnicy Trójmiasta

Chwilę po godzinie 9 na wysokości zjazdu z estakady Kwiatkowskiego w kierunku Łodzi doszło do zderzenia 7 aut. Dwie ciężarówki, dwa auta dostawcze oraz 3 osobowe. Dwie najbardziej poszkodowane osoby zostały odwiezione do szpitala.

1 z 11 Następne zdjęcie
Zdjęcie: W miejscu w którym doszło do karambolu są 3 pasy ruchu, a nawierzchnia jest dobrej jakości. Fot. Tomasz Kolowski
W miejscu w którym doszło do karambolu są 3 pasy ruchu, a nawierzchnia jest dobrej jakości. Fot. Tomasz Kolowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Również byłem świadkiem wielu wypadków na obwodnicy, widziałem sceny podobne jak opisał Antoni, np zaraz przy wyjeździe w Chyloni samochód przygnieciony do barierki przez tira był szerokości motocykla, nikt będąc w środku nie miał szans na przeżycie.

Po prawej jest pas "awaryjny" ale niestety nie wystarcza on straży gdyż jest wąski i stoją na nim samochody z awarią. Trzeba zrobić coś w tym kierunku ! (tylko co? )

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.01.2010 20:59

Ta obwodnica to przekleństwo! Byłem świadkiem jak spaliły się tam trzy osoby, wszystkie zebrane z pojazdów gaśnice nie pomogły, a straż pożarna nie miała jak dojechać, obydwa pasy zatarasowane tkwiącymi w korku pojazdami. Trzeba każde takie zdarzenie na obwodnicy trójmiejskiej nagłaśniać, może ktoś w końcu zrobi z tym jako taki porządek, więcej zjazdów i dodatkowy pas dla karetek, straży pożarnej i pomocy drogowej - wybuduje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.