Facebook Google+ Twitter

Karambol w Psarach Małych. Zderzyło się 12 samochodów

Na odcinku drogi krajowej 92 pomiędzy Wrześnią a Poznaniem w miejscowości Psary Małe zderzyło się w niedzielę 12 aut. Nikt nie został ranny. W pobliżu kolizji wydarzył się wypadek z udziałem radiowozu. Funkcjonariusz trafił do szpitala.

Jak informuje serwis gazeta.pl w niedzielę rano doszło do karambolu na odcinku drogi krajowej numer 92, pomiędzy Wrześnią, a Poznaniem. W zderzeniu brało udział 12 pojazdów.

Marek Mikołajczak z wrzesińskiej straży pożarnej poinformował, że jeden z samochodów nadaje się do kasacji, został uderzony przez ciągnik siodłowy z naczepą. Na szczęście, przed uderzeniem kierowca zdążył wysiąść ze swojego samochodu.

Nikomu nic się nie stało. Przyczyny karambolu zostaną wyjaśnione. Na pewno do przyczyniły się do niego fatalne warunki atmosferyczne. Z informacji redaktora naczelnego portalu NowaWrześnia.pl, który pojawił się jako pierwszy na miejscu wypadku wynika, że na drodze występowała tak zwana "szklanka". Przyczyną kolizji aut, mogła być również nadmierna prędkość.

Na tej kolizji nie koniec, 400 metrów dalej od miejsca karambolu doszło do kolejnej kolizji. Policjanci jadący na miejsce kolizji 12 aut, zderzyli się z ciężarówką. Ciągnik siodłowy z naczepą po uderzeniu wylądował na barierce energochłonnej.

W tym wypadku ucierpiał funkcjonariusz, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Ruch na drodze krajowej w kierunku Poznania był przez kilka godzin zablokowany. Straż pożarna musiała sprzątać elementy samochodów porozrzucane na odcinku 150 metrów.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Tak, tak nie ma się co przejmować. Niestety jak na razie nie mogę dodać nowego artykułu. Jakiś wewnętrzny błąd serwera HTTP 500, uniemożliwia mi dodanie artykułu na stronę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.