Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17839 miejsce

Karczma z narkotykami przy Pabianickiej

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2006-10-07 08:17

Z niepokojem przechodnie obserwowali wczoraj sceny, które rozegrały się koło karczmy Bazyliszek przy ul. Pabianickiej obok Górniaka.

Fot. Express IlustrowanyPo godz. 13 podjechało tam kilka samochodów, z których wyskoczyło kilkanaście osób w kominiarkach. Obstawili teren i zablokowali bramę wjazdową.

Okazało się, że to policjanci z łódzkiego zarządu Centralnego Biura Śledczego oraz funkcjonariusze Izby Celnej i Urzędu Kontroli Skarbowej. Zarekwirowali pół kilograma amfetaminy oraz alkohol bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymano trzech łodzian w wieku 23-35 lat.

- Podczas obserwacji nieruchomości nasi funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który przez dziurę w ścianie na tyłach lokalu odbierał jakiś pakunek - informuje Anna Ludkowska, rzecznik Izby Celnej w Łodzi. - Został zatrzymany. Po sprawdzeniu paczki okazało się, że wewnątrz jest pół kilograma amfetaminy.

Na terenie zatrzymano jeszcze dwóch mężczyzn, w tym 23-letniego dzierżawcę karczmy. Podejrzewa się, że wszyscy byli członkami zorganizowanej grupy przestępczej, handlującej narkotykami (wprowadzili na rynek kilkaset tabletek ecstasy). Śledztwo w tej sprawie prowadzi wydział do walki z przestępczością zorganizowaną Prokuratury Okręgowej.

Fot. Express IlustrowanyPodczas akcji zabezpieczono też znajdujące się w karczmie komputery, na których był zarejestrowany obraz z kamer monitorujących obiekt. Funkcjonariusze mają nadzieję, że pomoże to w ustaleniu personaliów osób współpracujących z właścicielem lokalu w nielegalnym biznesie.


SMS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

grabol
  • grabol
  • 18.04.2012 20:55

niewinnych ludzi złapali hwdp skur. ty wąs niech tobie dadzom 10 to zobaczysz jak tam jest !

Komentarz został ukrytyrozwiń

no bez przesady

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żebym tych gości przez najbliższe 10 lat nie widywał na miejskim deptaku!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.