Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32832 miejsce

Karczma z narkotykami przy Pabianickiej

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2006-10-07 08:17

Z niepokojem przechodnie obserwowali wczoraj sceny, które rozegrały się koło karczmy Bazyliszek przy ul. Pabianickiej obok Górniaka.

Fot. Express IlustrowanyPo godz. 13 podjechało tam kilka samochodów, z których wyskoczyło kilkanaście osób w kominiarkach. Obstawili teren i zablokowali bramę wjazdową.

Okazało się, że to policjanci z łódzkiego zarządu Centralnego Biura Śledczego oraz funkcjonariusze Izby Celnej i Urzędu Kontroli Skarbowej. Zarekwirowali pół kilograma amfetaminy oraz alkohol bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymano trzech łodzian w wieku 23-35 lat.

- Podczas obserwacji nieruchomości nasi funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który przez dziurę w ścianie na tyłach lokalu odbierał jakiś pakunek - informuje Anna Ludkowska, rzecznik Izby Celnej w Łodzi. - Został zatrzymany. Po sprawdzeniu paczki okazało się, że wewnątrz jest pół kilograma amfetaminy.

Na terenie zatrzymano jeszcze dwóch mężczyzn, w tym 23-letniego dzierżawcę karczmy. Podejrzewa się, że wszyscy byli członkami zorganizowanej grupy przestępczej, handlującej narkotykami (wprowadzili na rynek kilkaset tabletek ecstasy). Śledztwo w tej sprawie prowadzi wydział do walki z przestępczością zorganizowaną Prokuratury Okręgowej.

Fot. Express IlustrowanyPodczas akcji zabezpieczono też znajdujące się w karczmie komputery, na których był zarejestrowany obraz z kamer monitorujących obiekt. Funkcjonariusze mają nadzieję, że pomoże to w ustaleniu personaliów osób współpracujących z właścicielem lokalu w nielegalnym biznesie.


SMS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

grabol
  • grabol
  • 18.04.2012 20:55

niewinnych ludzi złapali hwdp skur. ty wąs niech tobie dadzom 10 to zobaczysz jak tam jest !

Komentarz został ukrytyrozwiń

no bez przesady

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żebym tych gości przez najbliższe 10 lat nie widywał na miejskim deptaku!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.