Facebook Google+ Twitter

Kari Amirian debiutuje na polskiej scenie muzycznej

Nie dajcie się zwieść patetycznym zapowiedziom o polskiej Björk czy Lykke Li. Debiutantka nie jest żadną z wokalistek, do których jest porównywana. To jest Kari Amirian.

 / Fot. Kari Amirian Choć jej debiutancki krążek pojawi się na naszym rynku muzycznym 5 grudnia, już teraz mamy możliwość zapoznania się z materiałem z płyty "Daddy Says I'm Special". Artystka proponuje słuchaczom darmowe zapoznanie się z utworami na portalu My Space. A co sympatycy artystki na to?

Lawina pozytywnych komentarzy jaka posypała się ze strony publiczności, jak i mediów, wydaje się tylko początkiem kariery młodej wokalistki, kompozytorki i producentki. Kari ma wielką szansę stać się kolejną interesującą propagatorką indie w Polsce, która mimo zacnych przedstawicieli jakich już ma na polskiej scenie, wciąż nie doczekała się zasłużonych braw. Sama Kari nie chce być porównywana do artystów, z którymi polskie tytuły prasowe próbują ją usilnie "swatać", tłumacząc:

"Takie porównania są na ogół kreowane przez media, starające się naprowadzić czytelników na smak recenzowanej muzyki, ale jak widać często są one nietrafione. Przecież nie da się odpowiedzieć na Björk czy Lykke Li - one są pytaniami retorycznymi! ;-)" - pisze na swoim Facebooku artystka.

Sama zachęca do głębszego zapoznania się muzyką:
"Poszukajmy głębiej, posłuchajmy najpierw całej płyty, pójdźmy na koncert – dopiero potem oceniajmy. Może znajdziemy coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, coś czego nie da się z niczym porównać, bo jest unikalne - tak jak zresztą każde stworzenie."

Zaintrygowała was ta młoda polska artystka? Jeżeli tak to zachęcam do zapoznania się z materiałem z nadchodzącej płyty panny Amirian na portalu My Space. Artystkę będzie też można zobaczyć w ciągu najbliższych dni na żywo, między innymi w Warszawie oraz Bydgoszczy.

Na You Tubie posłuchaj jednej z piosenek z nowego krążka - "The Winter is Back".Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.Źródło wypowiedzi: T-Mobile Music

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.