Facebook Google+ Twitter

Kariera lidera przed Tobą!

Jesteś młody, ciekawy świata, masz niebanalne pomysły i chcesz realizować projekty społeczne i edukacyjne? Potrafisz rozwiązywać problemy społeczne? Chcesz działać w jednej z najlepszych instytucji kultury w Warszawie? Zgłoś się!

Plakat zapraszający na Papieską Szkołę Liderów. / Fot. CMJPIIInstytucja kultury m.st. Warszawy - Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza wszystkich aktywnych studentów do udziału w Papieskiej Szkole Liderów. Czym ona jest?

Papieska Szkoła Liderów otwiera przed młodymi, zdolnymi osobami możliwość zrobienia kariery lidera. Są to wyjazdowe warsztaty, które pod okiem specjalistów i najlepszych trenerów pokażą "od kuchni", jak realizować własne projekty społeczne i edukacyjne. Warsztaty mają na celu obudzić uśpione w uczestnikach zdolności liderskie. Wyjazd to także możliwość zapoznania się z nauczeniem i wartościami Jana Pawła II. W programie znajduje się bogata oferta dla każdego. W czasie wyjazdu odbędą się spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty poświęcone nauczaniu papieskiemu, zajęcia budujące zespół, warsztaty liderskie, spływy kajakowe i inne atrakcje. Poza tym, wyjazd to dobra zabawa w grupie pozytywnie nastawionych osób i możliwość nawiązania nowych kontaktów.

Każdy uczestnik będzie mógł zastanowić się jakie projekty chciałby realizować przy współpracy z Centrum Myśli Jana Pawła II.

Papieska Szkoła Liderów odbędzie się między 27 sierpnia a 3 września w Popowie Kościelnym nad Bugiem. Koszt warsztatów to 250 zł, resztę pokrywa Centrum. Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego do 31 lipca. Liczba miejsc jest ograniczona. W formularzu znajdują się obszary, w których każdy uczestnik może się zaangażować. Zamiast hipsterem, zostań liderem!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.