Facebook Google+ Twitter

Karnawał w Alpach otwarty. Maskarada Guggumusikantów

Muzykańci, orkiestry dęte, kostiumy, przebrania, parodie, satyra. W karnawale można wiele, a nawet wszystko, byle wesoło, z humorem i kolorowo. Zabawa trwała do białego rana, a od śniadania od nowa. Szaleństwo potrwa cały tydzień.

1 z 18 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Każdy pomysł na maskaradę jest dobry. Kpimy, śmiejemy się. Pijemy wino, piwo i colę. Pogoda jak zamówiona, niewielki mróz, gwieździste niebo, cudowny wieczór.Fot. Barbara Romer Kukulska
Każdy pomysł na maskaradę jest dobry. Kpimy, śmiejemy się. Pijemy wino, piwo i colę. Pogoda jak zamówiona, niewielki mróz, gwieździste niebo, cudowny wieczór.
Fot. Barbara Romer Kukulska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Super karnawał i super zdjęcia... oj dana, dana do rana i od nowa...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żeby tak u nas w Polsce, w każdej gminie była jakaś kapela, która gra na naturalnych instrumentach, a nie na elektronicznych...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dostałam też kilka uwag krytycznych, że za mało popracowałam nad zdjęciami. kontrastem i kolorem. Postaram się poprawić. Dziękuję, cieszę się że Wam się podba jak inni się bawią. Bodaj w niedzielę jest znów pochód przebierańców dla maluchów. Może coś popstrykam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ceny biletów na dziesiejszy Bal w Operze Wiedeńskiej :
http://www.wiener-staatsoper.at/Content.Node2/home/opernball/192.php

różnorodne, w zależności od miejsca i roli odgrywanej (kibica czy balującego). Frak obowiązuje Panów, a Panie długie suknie balowe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajne. Niezła zabawa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.02.2010 20:23

Basieńko za same zdjęcia 5+.Zapewne gdybyś znalaza się w Wenecji to rozwinęłabyś skrzydła tak jak tylko Ty to potrafisz.Jednak na tak małą miejscowość jaką jest VISP,to i tak szwajcarzy pokazali,iż nie śpią a Ty to pięknie uwieczniłaś i pokazałaś światu!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapomniałam napisać, że cała impreza odbywa się w miasteczku liczącym ledwie 6 tys mieszkańców, a wystawiające swoje Kostiumowe grupy Guggumuzik okoliczne wsie liczą czasem 200 do 1000 mieszkańców.
Wielką frajdę mają milusińscy bo dla nich organizuje się cały pochód gry i zabwy. Jutro wielki Bal Sombrero w miasteczku liczącym 9 tys mieszk.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Adrianie, Bez samozaparcia. Imprezka jest zawsze bardzo wesoła. Satyra udana. Potrafią się ludzie gór śmiać sami z siebie, z polityki, z codzienności. Samozaparcie to chyba tym guggugmuzykantom potrzebne. Wydają na to sporo forsy i muszą mieć kondychę niebywałą. Biorą urlop na cały tydzień i chyba ledwie śpią, byle gdzie, nie zdejmując kostiumu i niezmywając maijażu. Co dzień w innej dziurze grają całą dobę. To trzeba coś kochać. Nie wiem co bardziej ? Karnawał, muzykę guggu? czy zabawę i wspólną? A może wszystko razem ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 08.02.2010 23:06

Swietne zdjęcia. 5!!! A swoją drogą to zazdroszczę samozaparcia, żeby wybrać się na to rykowisko:-) Ja sobie te imprezki już 2 lata temu odpuściłem:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

We Wiedniu przygotowania karnawalowe , w czwartek 11 bm. Bal w operze. Raz w roku sala opery pieknie udekorowana swiezymi kwiatami z San Remo zamienia sie w sale balowa. W TV. transmisja dla wszystkich.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.