Facebook Google+ Twitter

Karnawał Warszaweiro...

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-09-02 08:59

W ubiegłą niedzielę centrum Warszawy na dwie godziny stało się Rio de Janeiro. Parada taneczna, która przeszła z Placu Bankowego do Krakowskiego Przedmieścia, rozpoczęła trzecie już wielokulturowe warszawskie Street Party 2009.

1 z 74 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Krzysztof Kulesza
Fot. Krzysztof Kulesza

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Krzysiu super reportaż ! I bardzo mi się podoba ,że jest to umiejscowione -mam na myśli bloki samochody ,miejsca rozpoznawalne - przecież nie jesteś jakiś tam Szwarc-Bronikowski -bez urazy dla w.w. -żebyś robił Rajskie Ptaki w Dżungli Amazońskiej ,bo to by mniej więcej tak wyglądało .
Tak trzymaj !
Pozdróweczka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niektóre są naprawdę ładne.
A i sama impreza ciekawa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

czy to już 2010 rok? szybko w wawie czas leci!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 02.09.2009 16:33

@Karol, kręciłem się między tancerkami generalnie. Natomiast dwa razy podrzuciłem aparat swojemu losowi i raz się położyłem:) a właściwie to cały czas chciało mi się tańczyć :)) Co do małej głębi to szerokim szkłem nie jest to możliwe, zwłaszcza z najmniejszą przysłoną 4-5.6, niemniej nadal uważam, że jest świetne do niebanalnej reporterki. Jeśli zaś chodzi o budynki za tancerkami - również świadome działanie, ja bardzo chciałem, żeby było widać gdzie to się odbywa. Ponieważ tancerki są kolorowe samoistnie się wyodrębniają z tła. Mam nadzieję, że nie przypadły Ci do gustu tylko akurat te tancerki, a nie w ogóle;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Akurat tancerki nie przypadają mi do gustu :P
Ciekawe i dobre zdjęcia. Na większości brakuje mi jednak mniejszej głębii ostrości, która pozwoliłaby skupić się na fotografowanej osobie. Jeśli jeszcze w tło wdzierają się jakieś budynki czy samochody lub ludzie, to już nie wiem na co mam patrzeć :/
Tam gdzie tancerka/tancerz jest bardziej wyodrębiona z tła czy też całe lub prawie całe zdjęcie pokryte jest kolorowymi pióropuszami odbiór zdjęć jest dużo lepszy.
Domyślam się, że ciężko było uzyskać mniejszą głębię na szerokim szkle...
To tak odczuciowo-technicznie. Reportażowo - bardzo fajnie :)

I przy okazji pytanie, kręciłeś się między tancerkami czy może wkładałeś co jakiś czas przed nich aparat z szerokim szkłem ? Pytam z ciekawości, nie wiem jakie są możliwości focenia na takiej paradzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

zdjęcia super.
A tancerki jeszcze ładniejswze

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.