Facebook Google+ Twitter

Karnety na mecze Śląska Wrocław w sprzedaży od 1 lutego

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-01-19 12:28

Znamy już ceny karnetów na rundę wiosenną sezonu 2010/11. Każdy kibic, który kupi karnet, otrzyma w prezencie nawet trzy mecze gratis i weźmie udział w losowaniu fiata punto evo!

Abonament na rundę wiosenną obejmuje wszystkie osiem ligowych spotkań, w których rywalami Śląska będą Cracovia, Lechia Gdańsk, Widzew Łódź, Korona Kielce, Wisła Kraków, Polonia Bytom, GKS Bełchatów i Arka Gdynia. Dobra wiadomość dla kibiców jest taka, że w porównaniu do poprzedniej rundy cena pojedynczego meczu w karnecie została obniżona.

- Przykładowo, osoba przedłużająca karnet na trybunę odkrytą za jeden mecz zapłaci średnio 14 zł, czyli niemal o 2 zł mniej niż jesienią - zauważa Jacek Kubiak, dyrektor marketingu we wrocławskim klubie.

To nie wszystko! Kupując karnet na trybunę odkrytą można zaoszczędzić 85 zł (porównując cenę przedłużanego abonamentu z biletem kupowanym w dniu meczowym). Z kolei karnet na trybunę krytą to oszczędność aż 120 zł.

- Oznacza to, że posiadacz karnetu otrzymuje od klubu nawet 3 mecze gratis! Oszczędność może być jeszcze większa - zależeć będzie od ilości meczów, na które zostaną ustalone wyższe ceny biletów. To wyraźnie pokazuje, że karnet po prostu się opłaca - zaznacza dyrektor Kubiak.

Wiosną, tak samo jak jesienią, posiadacze karnetów z poprzedniej rundy nowe abonamenty będą mogli kupić w niższej, promocyjnej cenie! Tacy kibice za karnet na osiem ligowych meczów zapłacą 115 zł (trybuna odkryta) lub 200 zł (trybuna kryta). Dodatkowo, kupując abonament w przedsprzedaży, będą mieli pewność, że zachowają swoje dotychczasowe miejsce.

Nieco więcej będą musieli zapłacić kibice, którzy w poprzedniej rundzie nie posiadali karnetów. Dla nich abonament na trybunę odkrytą to wydatek 130 zł, a na trybunę krytą - 230 zł.

Przypominamy, że każda osoba, która kupi karnet w sezonie 2010/11, stanie przed wyjątkową szansą wygrania samochodu fiat punto evo, ufundowanego przez Śląsk Wrocław i sponsora strategicznego klubu - markę Piast! Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi pod koniec sezonu, a więc kibic, który przedłuży abonament na rundę wiosenną, podwoi tym samym swoje szanse na wygranie głównej nagrody.

Sprzedaż zamknięta karnetów, wyłącznie dla kibiców przedłużających karnety z poprzedniej rundy, ruszy w dniu 1 lutego i potrwa do 8 lutego. Osoby, które nie będą mogły zgłosić się w tym terminie osobiście, mogą rezerwować karnety wysyłając e-mail na adres: kasy@slaskwroclaw.pl, w treści podając swoje imię, nazwisko i numer Karty Kibica. Chęć przedłużenia karnetów można w ten sposób zgłaszać tylko do 8 lutego, rezerwacje nieodebrane do 19 lutego tracą ważność!

Sprzedaż otwarta, już dla wszystkich kibiców, rozpocznie się 9 lutego.

Karnety można dostać tylko w stadionowych kasach, które w dni powszednie czynne są od godz. 13 do 18, a w soboty od godz. 10 do 15. Sprzedaż biletów na pierwszy wiosenny mecz z Cracovią rozpocznie się 21 lutego. Ceny biletów pozostają bez zmian.

Informacja Prasowa WKS Śląsk Wrocław
Bas

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.