Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9140 miejsce

Karolina Woźniacka w Polsce! Pojawi się na turnieju w Bydgoszczy

To wielkie sportowe wydarzenie - pierwsza rakieta świata przyjeżdża do Polski. Już za kilka dni będziemy świadkami niesamowitej imprezy, która odbędzie się 16-18 września 2011 r.

 / Fot. Ricky Diver, CC 2.0 / wikipediaNa zaproszenie marszałka województwa kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego, Karolina Woźniacka zaangażuje się w turniej dla dzieci oraz spotka z kibicami.

Ruszyły zapisy do turnieju tenisowego o Puchar Marszałka, rozgrywanego w kategoriach wiekowych do lat 10 i 12. Turniej odbędzie się w dniach 16-18 września w Bydgoszczy. Karolina pojawi się na finałach - 18 września. Zgłoszeń jest już dwieście. Najprawdopodobniej padnie rekord frekwencji. Turniej będzie rozegrany w hali klubu Sportowego Centrum, przy ul. Nowotoruńskiej 8.

- W wielu miejscach na świecie uczestniczę w zajęciach z najmłodszymi, ale ze względu na moje pochodzenie najbardziej zależy mi na odkrywaniu polskich talentów - powiedziała Nikodemowi Jaworskiemu Karolina Woźniacka.

Zwycięzcy otrzymają wyjątkowe nagrody: spotkają się na korcie z Karoliną Woźniacką, dostaną roczne kontrakty na sprzęt tenisowy Yonex oraz upominki od Oriflame. Pierwszych 200 zgłoszonych uczestników otrzyma także płytę Ewy Farnej.

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.